глътна болтче, уплашена съм

  • 5 015
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Мили мами, синът ми е на 1г и 6 м и във вторник вечерта глътна болтче от играчка, в сряда му направиха снимка, намираше се в стомаха. казаха ми че до 24-48 часа трябва да излезе, а не е, което много ме притеснява, давама му картофено пюре, каша, киви. Моля мамите които са прижевявали подобни ситуации да пишат, след колко време децата са изакавали предметите.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Споко,по страшното е при гълтането да не се задави.Щом го е глътнал скоро ще го изкара Simple Smile

# 2
  • Мнения: 417
Ще го изака!Ние така чакахме копче. Laughing

# 3
  • Мнения: 8 999
Ще го изака. А може и вече да го е изкарал, а ти да си пропуснала. Дъщеря ми така я дебнахме цяла седмица за една стотинка, ама така и не я открихме в гърнето. Факт е, че я нямаше нито в стомаха й, нито по червата /гледаха я на видеозон/. Как се е промъкнала тая стотинка покрай зоркото полицейско наблюдение, на което бяхме подложили всичките й екскременти, не знам.

# 4
  • Мнения: 560
Споко,бе мамче!Аз глътнах навремето зъбна коронка барабар с пломбата и остър болт,който стърчеше отдолу.Излезна си като стой та гледай.
Ще го изака.

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Няма къде да иде, ще то изкара Peace

# 6
  • Мнения: 4 406
чоколина беше подлудила форума преди 2 години, когато Мони глътна  3 батерии, дано сега се включи да те успокои. всичко си излиза, но от притеснение вероятно не си намирате място.
малко търпение ви трябва, това е. ще излезе болтчето

# 7
  • Мнения: 3 116
Ще излезе, малко е и не е проблем Simple Smile

Важното е че не се е задавил !

Хе, тез 3 батерии цяла седмица ги чакахме да излязат, то си беше за побъркване  Crazy Laughing Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 7 174
Когато имахме съмнения, че дъщеря ми е глътнала кламер (пластмасов), в Пирогов ни казаха, че може да излезе до 1 седмица.

# 9
  • Мнения: 15
Днес му е 4 ден и все още няма резултат, обхванал ме е голям страх. знае ли някоя от вас ако не го изака, само операция ли е решението.

# 10
  • Мнения: 3 116
Vss какво стана, изакахте ли го  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт