Kak захранихте със каша

  • 2 619
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Здравейте мами!Сега ни предстои да захраня с каша!Как да стане?Както с пюретата ли?Първо една лъжичка после 2 и т.н.?Мисля да започна с инстантна безглутенова млечна каша! newsm78Вие с каква започнахте?

# 1
  • Мнения: 4 447
Да, захранва се като пюретата, но по-смело (не започвай с по една лъжичка, а с половин доза например). Веми си беглутенова каша. Твой избор е дали да е безмлечна или не.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
Започнах с инстантна безглутенова млечна на Фризокрем.

Захраних бавно, както с пюретата-с по 1-2 лъжички, и всеки ден увеличавах дозата.

Захранването не е бърза работа. С всяко ново нещо съм захранвала постепенно и внимателно.

# 3
  • Мнения: 195
аз започнах много смело с кашата. парвият път и дадох цялата доза, но досега сме нямали проблем със стомаха.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Захранва се както с пюретата. Внимателно с по 1-2 лъжички. Аз започнах с безглутенова, безмлечна на ХИП. Прибавях АМ, което пиеше тогава.

# 5
  • Мнения: 46
  С 1-2 лъжички,но при нас това беше първата различна от АМ храна.Кашата беше от кафяв ориз,следователно безмлечна и безглутенова.  Peace
Но според мен можеш и по смело да дадеш,например 5-6 лъжички,за да се усети вкусът.

# 6
  • Мнения: 27 524
Започнах с оризова по една лъжичка в млякото.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Както с всяка нова храна-бавно и с изчакване за реакция.

# 8
  • Мнения: 5 940
Правих цяла доза оризова каша, давах първо по една-две лъжички, останалото аз го хапвах, после четири, шест лъжички и така до пълна доза. Правих целите дози, защото в началото се вманиачавах всичко да е според указанията.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 693
Взех млечната-бананова на Милупа и педи ми каза като за първи ден 50 гр,после 100 и вече според детето....аз  замествам хранене с 120 гр

# 10
  • Мнения: 1 193
Аз захраних с млечна оризово- царевична на Милупа. Направих половин доза и малката си я хапна с удоволствие. Дадох млечна, понеже сме без алергии пу-пу ( да не чува дявола).

# 11
  • София
  • Мнения: 4 585
С  2-3 лъжички и постепенно увеличавах докато заместя хранене.
Първата каша, която дадох, беше безмлчена и безглутенова на Фризокрем.

# 12
  • Мнения: 701
То едно захранване бешееееее....цял ужас.Като дойде време за каша и все едно на бойното поле отивах.Ама сега си ги хапва с голямо удоволствие.Започнах с оризова,минах през царевична,плодова.

# 13
  • Мнения: 887
Аз започнах с оризова каша на Хип. Дадох цяла доза, тъй като беше ял преди това пюре на Хип ябълки с ориз.

# 14
  • Мнения: 407
Днес взех млечно-бананова на милупа.Мисля с нея да почна !Надявам се да няма проблем!БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРИТЕ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт