Детски център

  • 1 860
  • 12
  •   1
Отговори
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Здравейте!
Пускам тази тема за да можем да обсъждаме текущи неща по проекта и да пускаме съобщения. Мисля, че agneshka или Catnadeen ми го беше предложила преди, но тогава не бях готова още. Така първото ми съобщение е въпрос към всички ангажирани и желаещи да се включат в проекта: Кога след празниците сте свободни да се съберем? Аз съм "ЗА" за всяко предложение- така, че който е по- ангажиран да каже някаква рамка.Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 708
олеле, аз нещо съм изтървала..какъв детски център, какво..я дайте инфо за закъснелите като мен..иначе участвам за идеята..и помагам, каквото мога

# 2
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
В библиотеката има няколко теми свързани с това:)
Да не се повтарям де:) Иначе ще те имам предвид.

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Честито!
Много се радвам, че си готова  Heart Eyes
Когато кажете - за сега аз нищо не знам - кога ще имаме процедури, но мисля, че ти говориш за другата седмица - така, че сме фрии

# 4
  • Мнения: 1 710
Аз няма да мога цялата друга седмица. Заминавам за Италия - живот и здраве де на 2 и се връщам на 7, но оттам в Банско, та ще кацнем в София на 9. То това е планът, пък да видим какво ще излезе. Но по-рано не мога. Значи ако правите среща да е след 9, ако може , разбира се. И ако не е късно...

# 5
  • Мнения: 3 743
И аз предпочитам след 9.05.
Какво ще кажете за 14 май събота?

# 6
  • Мнения: 1 710
Ние на 13 и 14 пак пътуваме, но после обещавам да сме тука. Ако на вас ви е удобно - съберете се - аз ще науча после  Sad

# 7
  • София
  • Мнения: 132
готов съм да се включа ,когато решите  че е необходима помоща ми
само нека да се разберем за два -три дни предизвестие

# 8
  • Мнения: 542
здравейте на всички!
от известно време чета форума и сега намирам тема, на която може и да съм полезна. доколкото разбрах, детския център ще е за деца с различни проблеми и понеже в момента участвам в проект за интеграция на деца с увреждания в масова детска градина, с готовност ще споделя опита си в това нелеко начинание. на разположение съм и с каквото мога от компетенциите си ще ви помогна.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 244
Момичета я ми кажете какво име избрахте накрая, че аз нещо не разбрах?

# 10
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Дебеланке, след като пообсъдихме вариантите, решихме да е Вила Вилекула Simple Smile
За всички останали- нещата ми се позакучиха малко. Трябва ми транспорт. Ако някой е свободен и разполага с такъв да ме закара до Нотариата и още тук там да пише тук, или на лични. Благодаря. Търся и човек с опит в писането на проекти да ми провери моя. Усещам че покрай смяната на властта ще има и по- дълго зъкучване- дано не съм познала.
Уф, че бавно става всичко.Все бях чувала , ама... и не е само до бюрокрация, ама с тия двамата малките верно нищо не мога да свърша.

# 11
  • София
  • Мнения: 74
Може някой вече да се е свързал с Йосариан на лични, но не вярвам. Аре де, не бъдете егоисти по български - помогнете й с кола. Ако и като се отвори този Център, повечето от вас ще кацнат веднага там, сигурен съм. Дайте да й помогнем на жената. Аз й предложих такси, но тя отказа.

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Валя аз мога утре и събота да те карам - не сме на процедури
А др седмица май ще сме по обет - та може след процедурите когато малчо спи да се повозим на въртележката нареч
ена "бюрокрация"

Общи условия

Активация на акаунт