билков пилинг-къде в софия е най-добре да се направи

  • 1 435
  • 2
  •   1
Отговори
рових във форума но открих тема в която не е писано от октомври месец а и там се говори отностно цената...мен ме интересува къде в софия е наи-добре да се направи такава процедура. ще се радвам да споделите опита си, доволни ли сте или не, какъв е резултатът и да ме насочите къде да отида...благодаря предварително на всички които ще се включат Simple Smile

# 1
# 2
  • Мнения: 144
ДОбре че сте му отговорили на момичето Wink
Аз съм си правила при Мая Тачева....но не тя самата и мненията са ми противоречиви..първо ми го прави една..която ме маза точно 1 мин, нищо не направи и съответно ефект нямаше, цена - 80 лева...после отидох в Антоанет на пилинга Греен Пийл(350 лева), но пак имам чувството че беше сипер слабо..после се варнах при Мая Тачева, с уговорката тая да не ми го прави миналата, прави ми го там една Катя, която първите два пъти бече ок - добър резултат, но третия бече мн слабо, не знам..пак през пръсти го направи и тя вече...ако искаш голям ефект трябва да подчертаеш че искаш силния пилинг, щото от другия ефект няма...само леко зачервяване, което после става като тен...и почти не се бели...трябва да се опиташ да издаржиш повеч време докато го мажат и да натискат повече - ако искаш видим ефект де  PeaceSimple Smile Praynig Hug

Успех!!! Party

Общи условия

Активация на акаунт