Първата му реакция?

  • 3 854
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 824
Момичета,провокирана от една съседна тема искам да попитам-каква според вас трябва да е първата реакция на мъжът,който е хванат в изневяра или в друго прегрешение.Не веднъж съм чела,че по първата реакция ще познаете дали той е виновен или не.Но аз някак си не мога да си обясня,коя е правилната такава?
Моля се на Господ, да не ми се налага да попадам в ситуация,в която да разбера от първо лице! Praynig
Надявам се,че вие,както винаги ще ме светнете по въпроса.

# 1
  • Мнения: 11 747
 ooooh!  има ли вариант да хванеш някой в изневяра и той да не е виновен?? #Crazy Що за въпрос е това?
Някой го е насилил? Да се съблече и прави секс с друга жена и той милия не е виновен? ooooh!

# 2
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
"Миличка, не е това, което си мислиш" .....  Joy
Съпруга ми и кума ни често се шегуват на тази тема Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 423
Доколкото знам, пред съда хващането в
изневяра се дефинира, ако поне трима
свидетели са хванали прелюбодейците
на калъп. Другото са социални контакти.
Докато мъжът ти отрича, не е виновен.
Ако съм мъж, ще отричам. Но ще купя и
цветя, парфюм, колие, обувки и чанта.
Ще обещая кола и екскурзия в чужбина.
Ще измия чиниите, ще мина с прахосмукачка.
Ще забременя жена си, за да има занимавка.
Жалко, че не съм мъж.

# 4
  • Мнения: 11 747
а, сега прочетох в друга тема - 'нищо не сме правили, само спахме голи' - ей това ако ти каже, значи не е виновен! Peace

# 5
  • Мнения: 25 568
Надявам се,че вие,както винаги ще ме светнете по въпроса.

Искаш да кажеш, че трябва да си вдигна мъжа от дивана и да го пратя да ми изневери, за да те светна след това по въпроса???  Crazy
Не може ли обратното?
Сядам и чакам ти да ме светнеш коя е правилната реакция!  Crossing Arms

Пък де да знам, може и на мен да ми потрябва...  Whistling

# 6
  • Мнения: 824
ooooh!  има ли вариант да хванеш някой в изневяра и той да не е виновен?? #Crazy Що за въпрос е това?
Някой го е насилил? Да се съблече и прави секс с друга жена и той милия не е виновен? ooooh!
Въпросът ми беше,ако се усъмня в нещо и го попитам,как трябва да реагира той,за да разбера,че лъже.Не съм питала"Хванах го в изневяра,виновен ли е?"
"Миличка, не е това, което си мислиш" .....  Joy
Слава Богу,не питам,защото имам някакви подозрения,вярвам повече в него,отколкото в себе си.Питам просто,за да знам,дали ще разбера,ако някой ден реши да ме излъже?Защото нали знаете,че мъжете са много убедителни,особено моя.

Liska,ама ти ме накара да се замисля!Аз се чудя що ме мъкне със себе из чужбина,що ми купува цветя без  повод,а сега пък и какъв парфюм съм искала.Ще го  #2gunfire! #Cussing out
Надявам се,че вие,както винаги ще ме светнете по въпроса.

Искаш да кажеш, че трябва да си вдигна мъжа от дивана и да го пратя да ми изневери, за да те светна след това по въпроса???  Crazy

Не,како Сийке,не искам това.Считай,че не съм задала въпроса към хора,които нямат опит.Пожелавам ти да не го придобиеш в последствие!

# 7
  • Мнения: 1 475
а, сега прочетох в друга тема - 'нищо не сме правили, само спахме голи' - ей това ако ти каже, значи не е виновен! Peace

ти си цитирала моя бивш, като го хванах, не само, че нищо не са правили, ами тя дошла в 3 през ноща у тях защото била на купон в квартала и дошла да си поприказват, т.е говорили си голиии- един месец след това ме преследваше с тези думи-те само си говорили, нищо не били правили, всичко било плод на моето въображение!!! Rolling Eyes Shocked
Така, че съм съгласна мъжете винаги отричат изневяра, дори и голи в леглото да ги хванеш, те просто си говорят хората, а им е топло да си говорят с гащи....................... #Crazy #Crazy Joy Joy Joy

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Обикновено казват "не е това ,което си мислиш" или "не е точно така "
С това се започват оправданията !  #Crazy #Crazy

# 9
  • Мнения: 824
Аз съм не малко ревнива и като му кажа,че  е бил прекалено мил с някоя дама и че й дава повод,той ми казва"Родена си за сценарист,нов сценарий ли имаш" и подобни такива.
Верно,че аз прекалявам понякога(рядко прекалявам),ама не може ли да разбере,че на мен ако ми е неприятно,трябва да се съобразява с мнението ми. Cry

# 10
  • Мнения: 11 747
marsiana, да теб цитирах, защото твоя бивш просто ме разби! #Crazy Снощи съм се смяла с глас, на този инцидент, но то не знам за смях ли е, за плач ли?! Tired

Напомни ми на един мой познат, който си мислех, че е уникален в това отношение, но ето че не бил! Tired Та...
Ходил по пусти крайградски плажове с мацка по монокини и везапно насреща му - сестрата на приятелката му. Естествено тя разказва на сестра си, която пък му потърсила сметка. И той, милия, к'во да каже - 'Мило, само се разхождахме, на момичето му стана горещо и си съблече горнището!' Joy
Милия!! Представям си как се е измъчила бедната му главица, да измисли това оправдание... Confused

# 11
  • Мнения: 1 475
то има продължение темата за моя бивш, ама то е по скоро в темата за Муноовците или за Мунките, знам ли и аз Embarassed
След въпросната случка, дето го хванах в крачка, ние се разделяме и съответно месец или два по-късно аз съм с нов мъж и ми е на гости и въпросния бивш идва през ноща пиян и почва да тропа и звъни и на звънеца и на телефона да отворя, разказвам го накратко защото е много дълго,аз съм с новия си приятел и му казвам истината на бившия де, че си имам друг мъж вече, този пощуря, ще ни прибие и мен и любовника ми Shocked,след което реве да се върна при него, а ние сме разделени може би повече от месец вече, както и да успях по някакъв начин да го накарам да си тръгне и му казах на другия ден като изтрезнее ще говорим.....и само слушайте продължението защото аз паднах.....звънни ми на другия ден вечерта и ми казва , че се нае.....л с няккява и вече сме били квит #Crazy #Crazy #Crazy, при което аз в шок, ей такива ги ококрих  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy и да започнем на чисто, той вече ми го върнал , а историята отпреди дето го хванах не си призна и туй то...........пък знам ли може и аз да се бях заблудила тогава Wink......но не съжаляваммммм Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 16:27 от marsiana

# 12
И моят ми изневери след 13 год брак .Призна си  ,защото ги хвана свекъря на любовницата му и се разчу в целия ни (малък)град.

# 13
  • Мнения: 285
Едва ли има човек който ще си признае а относно реакцията ще каже ти луда ли си това не е вярно

# 14
Ти само гледай цялата тази мнителност да не е продиктувана от твоята ревнивост, че мъжа ти може и да си е много готин. Защото така поставен въпроса ми подсказва, че май ти дебнеш повечко от колкото трябва. И коя ли от нас ще те посъветва да разгадаеш погледите на човека с който ти жевееш. Според мен хората са различни и реагират различно. А и ти недей отдалеч да питаш за някаква си евентуална първа реакция, някога във времето, ако се издънел. Е това ако не е мннителност. Май верно редиш сценарий. Ако е така, понамали темпото, че горкото мъжле.

Общи условия

Активация на акаунт