лятна количка?

  • 1 349
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 965
Момичета, помагайте, ако сте виждали подобно нещо.
Преди няколко дни видях на улицата близначета в лятна количка - съвсем лека и малка, сгъваема, в седнало положение, а децата са едно зад друго (задното е малко по-високо) и ми се стори много мобилна. Беше ТСМ.
Знаете ли къде мога да намеря подобна, защото нашата е удобна, но е много голяма и не мога да мина навсякъде (по-тесни врати, малки асансьори, метрото и т.н.), а и новият апартамент е на 1-ви етаж и ще трябва всеки ден да я качвам и свалям по стълбите (има голям асансьор, но още не знам дали ще може да спира на етажа).

# 1
  • София
  • Мнения: 1 110
В един от магазините на ТСМ ми казаха, че това е нормалната им триколка, комбинираната, слагал се още един кош отзад. Доста чудно ми се видя и им казах, че ще трябва да ми го издемонстрират... На мен за новородени няма да ми върши работа, но ако наистина става за по-нататък ще е удобна, че ми се виждат доста леки и компактни.
Става въпрос за магазина на Симеон, между пазара и Мария Луиза в ляво. Там питах.
Дано съм помогнала. При всички случаи ще трябва да отидеш на място и ако имат количка да ти покажат как става номера.  Grinning

# 2
  • Мнения: 4 965
Деси, количката не беше триколка (между другото, триколките на ТСМ също са много големи и не влизат в асансьор - гумите им са поставени много широко). Беше си съвсем нормална лятна количка с 4 гуми и с тръбна конструкция. Казаха ми, че вероятно може да я намеря в складовете на ТСМ, но нямам представа къде има такива.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 522
Аз имам на Чиполино едно зад друго, лятна е , но има и чувалчета, купих я от Магазин Пакостник в Овча купел.
Ако искаш дай мейл да пусна снимки.
Мъжо ми направи релси да я смъквам от асансьорната площадка на първия етаж до долу, но и да я тръскаш по стълбите пак става. Отначало ми се виждаше като от вестник след АВС-то , но май се оказа яка. Twisted Evil Аз не я жаля много - даже хич.

Тази ТСМ-ската не съм я виждала - виж в На пазар има доста теми за ТСМ магазините и техни координати.

# 4
  • Мнения: 4 965
Биби, много ти благодаря.
Мейлът ми го има под съобщението. Дай да видя.
За колко парички я взе?
Това за релсите е идея и се чудя защо ли по блоковете не слагат (освен бебета, има и инвалиди, ама кой ли мисли за тях).

# 5
  • Мнения: 412
dokolkoto znam skladovete na tcm sa zentrirani v plovdiv;moje bi v njkoi magazin na tcm shte ti dadat po-tochna informazij?

# 6
  • Мнения: 4 965
Благодаря, момичета.
Биби, видях снимките - количката наистина е страхотна и изглежда много удобна, но онази беше още по-малка - вероятно няма възможност за легнало положение и затова.
Ще питам по магазините на ТСМ - дано да имам успех.

Общи условия

Активация на акаунт