Дерматолог?

  • 916
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 473
Доста съм на  "Вие" с козметиката и затова почти не пиша в този форум Embarassed но сега се нуждая от вашата помощ,момичета Praynig
Имам проблем с кожата на лицето...доскоро само около цикъл,но сега почти непрекъснато съм като пубертет Shocked вътрешни и външни комедони.Изчетох всичко ,което намерих по проблема си,но още незнам какво точно трябва да предприема.Затова се обръщам за съдействие към Вас!
Моля Ви,препоръчайте ми добър дерматолог,козметика и изобщо всичко,което ще ми е полезно в борбата с гадните пъпки! Praynig
Благодаря Ви предварително! Wink

# 1
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Няма да ти хареса това, което ще ти кажа, но ........ След раждането на голямата дъщеря по същия начин лицето ми пъпчаса по същия начин. След много години ходене по козметички, доктори и изследвания се оказа че имам нарушен хормонален баланс, следствие бременноста и раждането. Така че ще си ходим като пубери до живот/поне аз/. Дано при теб е различно, желая ти го най-приятелски

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 82
Здравейте Simple Smile

strelche, проблемът ти може да не е само за дерматолог Sign Exclamation Аз също имах подобен проблем преди време, но се оказа, че е от яйчниците  Sad Според мен трябва да се консултираш и с ендокринолог... Все пак каквато и козметика да ползваш, ще ти лекува проблема само външно Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 2 827
@strelche  пускам на лични координати на дерматолог

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Хмм...едва ли е от бременността, все пак Герито е на 5 годинки почти.
Най- добре първо на лекар и после на козметик да идеш.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 82
strelche, пратих ти бележка Simple Smile

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Стрелче, много добре си подбери лекарите при които ходиш и потърси поне 2 мнения преди да започнеш каквото и да било лечение. Като начало искай да ти вземат посявка от една пъпка, за да се види от какво се повлиява, за да ти се назначи адекватно лечение, нека те изследват и за стафилокок.
Всъщност ще ти пиша на лични, за да не занимаваме аудиторията тука.

# 7
  • Мнения: 4 473
Момичета,искренно Ви благодаря!!! Heart Eyes Страхотни сте!!! Heart Eyes Не съм се и съмнявала,че ще получа компетентни отговори по темата!!! newsm51  newsm51  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт