Трудно ли е с мъж по голям с 20 г.

  • 29 243
  • 154
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Здравейте, пускам тази тема, за да споделите опита си . Аз лично си живея добре, мъжът ми е по-голям с 21г. и имаме 4 г. син Коко.

# 1
  • Мнения: 594
Трудностите тепърва предстоят

# 2
  • Мнения: 71
Здравейте,
Аз нямам личен опит за съвместен живот с мъж по - голям с 20 г. от мен, но за сметка на това моя приятелка има повече от 13 г. стаж.
Тя се чувства ужасно (по нейни думи от възрастовата разлика и различията в интересите, които от година на година нарастват).
Брака им е под въпрос. И като утеха за несполуките си, тя се ориентира към друг мъж.
Сега са в любовен триъгълник.
Знам, че звучи ужасно, но вкарайна сметка е строго индивидуално (то си зависи от хората)

# 3
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Много зависи от конкретните хора и техните очаквания  Peace
Със същия успех можеш да бъдеш разочарована и от мъж твой набор  Wink В един момен да установиш, че имате различни интереси и да се ориентираш към друг Crazy

# 4
  • Мнения: 192
Моето лично мнение е че разликата ви е прекалено голяма. За него е било страхотно завоевание - 20 години по млада мацка, хвалби пред приятели и т.н....Но с годините на него ще му се седи в къщи, на теб ще ти се скита по дискотеки... ще търпиш омразата на предната му  жена и деца (вероятно на твоята възраст)... дано не съм прав, но обикновено в живота е така.

# 5
  • Мнения: 474
След като всичко при вас е ок, защо пускаш темата и питаш другите за опита им? Нали така ти е добре? А от сега да мислиш какво ще стане след 10 години и как ще се чувстваш тогава, ми се вижда излишно. По принцип смятам, че за такива двойки е най-труден житейския период, когато мъжът е на 58-60 год., а мадамата е на около 40.Тогава биологичните часовници започват да тиктакат осезаемо различно. За теб живота е в разгара си, искаш да летиш, а той вече е преминал активната част от живота си. Такива са ми реалните наблюдения над двойки с голяма разлика.

# 6
  • Мнения: 3 423
Баща ми е 33 години по-възрастен от мен.
Не ми е било никога трудно, щото човекът
е пич, танцува хубаво, разказва вицове, а
и дава ценни съвети за мъжете. Не знам, ако
беше 20 години по-възрастен, какво щеше да е.

Ако става дума за съпрузи, звучи приятно, когато
той е на 40-45, тя на 20-25, че и естетично дори.

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 00:03 от Liska

# 7
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
за такива двойки е най-труден житейския период, когато мъжът е на 58-60 год., а мадамата е на около 40.Тогава биологичните часовници започват да тиктакат осезаемо различно. За теб живота е в разгара си, искаш да летиш, а той вече е преминал активната част от живота си.
И точно тук се появява ревността.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 552
Пет години имах връзка с 26 години по-голям мъж от мен. Чувствала съм се прекрасно. Не сме се разделили заради различия, породени от възрастовата разлика.
Но разбира се при всеки е индивидуално. И всичко зависи от мъжа. Специално при нас - той беше този, който повече обичаше да излиза, аз предпочитам домашните събирания.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Трудностите тепърва предстоят

звучи прокобно, но е чистата истина.

Пихме я таз бира нии   Tired

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 85
Зависи от хората наистина. Предишното ми гадже беше на моята възраст и така и не можахме да се разберем.
Със сегашният сме от 5 години заедно и имаме 20 години разлика - разбираме се чудесно, важното е лИбов да има Heart Eyes....а и зависи какво точно търсиш де.

# 11
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes  за мен е нелепо, аз с баща си имам 23 години разлика.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Rolling Eyes  за мен е нелепо, аз с баща си имам 23 години разлика.



и аз така мисля,моят мъж е с 3 г. по-малък от мен
Незнам,не ме привличат възрастните мъже,особено сексуално.

# 13
  • Мнения: 1 883
Здравейте, пускам тази тема, за да споделите опита си . Аз лично си живея добре, мъжът ми е по-голям с 21г. и имаме 4 г. син Коко.
Първият ми мъж беше с две години по голям от мене.Еми не стана.Със сегашния сме 7 години заедно и имаме две деца.Аз нямам проблеми.Живеем си много добре.Около мен има няколко познати на които разликата в годините е 4-5 ,ами мога да заявя че те  са добре.То не са скандали, гоненици с пушки #Crazyи разни други простотии.Не може детето да ти е болно а ти да си пиеш в къчмата и да не даваш колата на жена си.И тя трябва с градския транспорт да се предвижва с болно дете. Ужас.
За протокола разликата ни е 20 год.

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 12:20 от Vela

# 14
  • Мнения: 804
Здравейте, пускам тази тема, за да споделите опита си . Аз лично си живея добре, мъжът ми е по-голям с 21г. и имаме 4 г. син Коко.
Е какво те притеснява тогава! Щом живеете добре и се обичате, разликата няма значение. Може би ще я усетиш когато ти станеш на 55, а той на 76, въпреки че и тогава всичко зависи от конкретния човек.
Както се казва - рецепта за щастие няма.
Радвай се на живота и не рови, защото рискуваш да чуеш неща, които няма да ти харесат.

Общи условия

Активация на акаунт