Кога усетихте за първи път бебо да рита?

  • 26 030
  • 394
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Докторката ме пита вече усещам ли бебето? Каза че е рано за "ритници"  Wink , но леко мърдане би трябвало да усещам
Тъй като ми е първа бременност не знам какво точно трябва да е усещането, някой път усещам нещо но не мога да разбера киселини ли са , от преяждане ли е?  newsm78
Доста често ме сърби коремчето на различни места, може ли да е това?

# 1
  • Мнения: 466
В коя г.с си ? аз го усетих някаде към 19, 20 г.с - става въпрос тогава бях наясно вече че само той може да е това . Аз си го усещах като лекичко мърдане в корема ми . Не е било нито като пърхане на пеперуди , нито като полах на вятър или тем подобни .  Laughing

# 2
  • Мнения: 3 092
А ти в коя седмица си ..не видях нищо в подписа .
По принцип сърбенето на корема си е от разтягането на кожата , а ритниците са си нещо съвсем друго  Simple Smile
Аз усетих бебка в 22 - ра седмица .
Пусни търсачката - има много такива теми ... самата аз пусках такава като бях бременна заради същите твой притеснения , споко ! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 417
В средата на 5-я месец и при двете бременности!То не е точно ритане ами усещаш,че нещо мърда вътре,според мен няма как да се сбърка.При първата ми бременност и аз се чудех дали наистина е бебето или просто корема си къркори,а при втората вече още първия път като помръдна и знаех,че е то.

# 4
  • Мнения: 4 447
В 4-ти месец.  Peace

# 5
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз усетих бебка в началото на 4 месец.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
И с двете бременност в 17г.с.

# 7
  • Мнения: 492
Към края на четвъртия месец и при двете бременности.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 354
малко преди да вляза в 4 месец

# 9
  • Мнения: 157
Около 15-16 г.с.

# 10
  • Мнения: 745
в началото на 5 месец.усещането е невероятно!!!едно леко мърдане,като гъдел!!

# 11
  • София
  • Мнения: 5 744
Около 18-19г.с. Събрежа по-вероятно е от разтягането на кожата.

# 12
  • Мнения: 2 000
Към 18-19 седмица усетих ритниците.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Усетих бебето как се преобръща дори и леко в 16 г.с.,а по-осезателно в 20 г.с.и това ми е първа бременност.Мисля,че всичко зависи от това доколко разпознаваш сигналите на тялото си.

# 14
  • Мнения: 812
в 4 месец

Общи условия

Активация на акаунт