Кога минахте от 5 храниня на 4???

  • 1 511
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 317
Питам понеже се чудя.. сина ми през деня се храни през 3 часа горе долу - 5 хранения, спия цяла нощ. Първо в 7:30, 11, 14, 17, 20ч -- последно хранене. Но откак минахме на АМ2 и всъщност не веднага де на 2-ка сме от 1-2 седмици, а той от 1-2 дни не огладнява и по повече, а днес дори доста си измести едното хранене, вместо в 14ч. яде в 15:40 и може би няма да огладнее до 20... та се чудя не ни ли е рано за 4 хранения, знам ли. Още е само на АМ, не съм захранила.
Как беше при вашите деца?

# 1
  • Мнения: 1 371
Зависи от детето. Моето, вече на годинка, яде по пет пъти - попара, трите от кухнята (разпределени в различно време) и мляко+1-2 бисквити за преди лягане. Най-много да махна млякото, но скоро няма да е.

# 2
  • Мнения: 378
Първото ни хранене беше в 6.30 и през деня  - 5   хранения до 1 година - 1 година и 1 месец.  После постепенно изместихме часа на закуската по-късно  и храненията станаха 4 - през 4 часа. но преди лягане вечер се кърмихме доста дълго, това не го броя.

# 3
  • Мнения: 745
ние също сме на 5 хранения и не мисля,че скоро ще станат по-малко.вие колко мляко ядете?и винаги ли го изяжда всичкото?

# 4
  • Мнения: 5 940
Като захраних, някак естествено стана. След  пюрето взе да огладнява след 3,5-4 часа, сега сутрин давам овесени ядки или други зърнени култури със сирене и също издържа четири часа, пие адаптирано мляко два пъти /сутрин и вечер/. Някои нощи се буди и също пие мляко.

# 5
  • София
  • Мнения: 663
малкият вече е на 9мес. и все още сме на 5 хранения-няма изгледи скоро да минем на 4 хранения, рядко се случва да е на 4 кратно - 1 на месец примерно. а каката- от край време си ядеше 3 пъти на ден(2-3мес) просто си е дребничка  chef

# 6
  • Мнения: 2 005
След годинката , но точно не си спомням кога , защото е много злояд все още #Cussing out

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
С мъка изкарахме три пълни месеца и в началото на 4-ия минахме на 4 хранения. Той само определи този режим на хранене.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 585
Все още яде по 5 пъти.

# 9
  • Мнения: 1 896
При всяко дете е различно.
Ще има дни в които ще яде по 5 пъти на ден и дни в които ще яде по-малко.Води се по детето и не се тревожи,когато е гладно само ще си покаже.

# 10
  • Мнения: 232
В края на шестия почна да огладнява през четири часа. Сутрин се буди към пет и половина или шест, изпива си млякото и пак заспива.Не яде повече от 150 гр.

# 11
  • Мнения: 179
 От 6 я месец,когато започна да яде основно пюре и каша  Peace,но тя сама си ги измести  Wink

# 12
  • Мнения: 4 343
Като ни замъчиха зъби и взе сама да пропуска хранене и сама си направи паузите по-големи.ВОДИ СЕ ПО БЕБО ТОЙ ЗНАЕ НАЙ-ДОБРЕ!

# 13
  • Мнения: 1 317
хммм може само днес да е така.. днес доста и поспа през деня; малко се притеснявам да не се разболява, защото вкъщи отново сме болни; мъжа ми днес вече е по-добре, но пък мен ме повали... дано детето се размине
Иначе си като беше още на стария аптамил, до към 3ти месец си ядеше по 170мл; като минахме на милумил, почна да сотавя доста и някои пъти яде всичките 200, друг път изяжда 150... различно.

# 14
  • Мнения: 6 438
Края на 6-я,наюалото на 7-я.Стана,когато увеличих порцията за обяд.Така огладняваше по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт