Запушен канал на гърдата и още нещо ...

  • 453
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 212
Не за първи път ми се запушват канали на гърдите. Оправям се като предприемам познатите мерки - топли компреси, цедене, масажи.
Сега, обаче ми направи впечатление, че докато се цедя от едно от каналчетата излизащата течност/кърма/ е с различен цвят / розово-кафеникава/, което силно ме обезпокои  Confused
Има ли някакво отношение факта , че съм в месечен цикъл - нямам представа   Thinking
Не съм добре и здравословно, доскоро пих антибиотик / не възпрепятстващ кърменето/ .... и така .
Моля, споделете ако на някой му се е случвало или има представа различният цвят трябва ли да ме притеснява ?
Благодаря предварително  Peace

# 1
  • Мнения: 668
мила защо не се обърнеш към доктор,мисля ,4е той ще ти даде по добър отговор.обади се по телефона и му обясни.ако има нужда ще отидеш на преглед  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 881
Посъветвай се с гинеколога си PeaceДано не е нещо сериозно

# 3
  • Мнения: 2 309
Доколкото си спомням цвета на кърмата дори да е различен не е опасно за детето. Аз имах период на тъмножълта кърма. Горещо те съветвам да се свържеш с майките от подфорум Кърмене, най-вече Бу и Хедра. На мен са ми оказвали неоценима помощ и цял живот ще ги помня  Peace

Общи условия

Активация на акаунт