Добри гинеколози в Хасково

  • 6 447
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте!Ако има във форума мами от хасково,насочете ме към добър гинеколог.Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 1 372
пусни си темата в отчетни, подраздел по градове! Там има форум на момичетата от Хасково, но мненията са много противоречиви!

# 2
  • Мнения: 99
привет хасковско мамче,
аз също живея тук, но предпочетох да ходя при Д-р Даскалов от Пловдив. Много добри отзиви чувам за него и така мисля и там да раждам /до месец/. Иначе от Хасково, ако нямаш възможност да пътуваш съм чувала , че  добри са Стоев и Филипов, но не от личен опит... За консултации съм доволна и от Стойнова, но ... Късмет

# 3
  • Мнения: 491
привет хасковско мамче,
аз също живея тук, но предпочетох да ходя при Д-р Даскалов от Пловдив. Много добри отзиви чувам за него и така мисля и там да раждам /до месец/. Иначе от Хасково, ако нямаш възможност да пътуваш съм чувала , че  добри са Стоев и Филипов, но не от личен опит... За консултации съм доволна и от Стойнова, но ... Късмет

Стойнова най- става от всички цитирани (според мен!).
Ако имаш възможност ходи в Пловдив.

# 4
  • Мнения: 146
И аз за Стойнова!Втора бременност карам при нея,не е някоя лигла която да го докарва от приказки.Лошото е ,че не изражда.;-((

# 5
  • Мнения: 82
    Филипов от личен опит твърдо не-убеждаваше ме да ми направи аборт в 8г.с. защото съм нямало да мога да задържа бременността #Cussing out
     Иначе и аз ходя в Пловдив,но при Минев,а стандартните консултации(см.кг. и кръвно) тук при Петров.Доволна съм от него!

# 6
  • Мнения: 9
Др. Величка Тенева!!!!!!!!!!!! Много е добра.

Общи условия

Активация на акаунт