ЗАБАВЕН ФИЛМ?

  • 10 976
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Здарвейте,
Скоро гледалили сте някоя хубава комедия, която да ви пръсне от смях.
Имам нужда да гледам нещо такова, за да се разсея.
Моля споделете!

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
и аз искам ....

# 2
  • Мнения: 71
Значи сме в един отбор!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 295
и аз, и аз   Wink

# 4
  • Мнения: 205
Ами той е старичък филма, но е  от любимите ми комедии - "Бащата на булката"1 и 2

# 5
  • Мнения: 94
Гледайте този филм много е хубав ,особенно пък ако харесвате Скалата.Този филм е с него.Казва се Тhe Game Plan -Игра по план.Мен лично много ми харесва.Гледайте го и после си кажете мнението Wink

# 6
  • Мнения: 5 940
“Когато порасна, ще стана Кенгуру”,  сръбски, ако не се лъжа беше на Радивое Андрич. Смешно за отчаянието. До сълзи съм се смяла. Страхотен е, според мен.

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 21:29 от valerie

# 7
  • Мнения: 1 114
Препоръчвам "Гости от миналото" /JUST VISITING/ с Жан Рено, Кристина Епългейт ...
Гледала съм го 7-8пъти и още не ми е омръзнал.
Разказва се за средновековен рицар и неговия слуга, които попадат в 21 век, където се срещат с техни наследници.


http://kino.gbg.bg/index.php?p=archive&filmid=4946

# 8
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
“Когато порасна, ще стана Кенгуру”,  сръбски, ако не се лъжа беше на Радивое Андрич. Смешно за отчаянието. До сълзи съм се смяла. Страхотен е, според мен.


О, да.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 114
"Обичам те до смърт"
С любимеца ми-Кевин Клайн. Heart Eyes
http://kino.gbg.bg/index.php?p=archive&filmid=1543
 Но нямам представа дали може да се изтегли от някъде.
Гледала съм го по Холмарк.

# 10
  • Мнения: 1 835
О-о-о, много обичам комедии, а отдавна не съм гледала нещо качествено. И аз очаквам с нетърпение вашите предложения. Дори мислех да пупсна тема.

Скоро гледах отново "Боговете сигурно са полудели" 1 и 2 - е много ми харесват.

# 11
  • Мнения: 1 835
О, сетих се за един филм. Гледали ли сте "Огледало с две лица" с Барбара Стрейзънд и Джеф Бриджис. Много приятен и развлекателен филм. Ще ви хареса.

# 12
  • Мнения: 1 114
О, сетих се за един филм. Гледали ли сте "Огледало с две лица" с Барбара Стрейзънд и Джеф Бриджис. Много приятен и развлекателен филм. Ще ви хареса.
О, да. Много е приятен, но няма да се пукнат от смях с него.

# 13
  • Мнения: 4 490
А само филми, на които да се пръснете от смях ли търсите? Защото има много приятни, качествени филми, които не са чак смешни, но са приятни за гледане и пак могат да ви разсеят. Пример: "Мис Слънчице' и "Кралицата". Иначе за комедия "моят" еталон е "4 сватби и 1 погребение". Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 917
В арена има едно сериалче The class - е пукнах се от смях, 19 серии са.

Общи условия

Активация на акаунт