Как прекарвате почивните си дни заедно?

  • 2 281
  • 36
  •   1
Отговори
Ние напоследък си седим вкъщи и това много ме изнервя.Преди излизахме повече и някак се подготвях за новата работна седмица,зареждах се с положителни емоции и се чувствам по добре.Дори само ако излезнем с колата на разходка из София.Обичам да се качваме на Витоша,а скоро това не ни се е случвало.Незнам,но това че си седим у дома ме кара да се чувствам зле,може би защото съм свикнала постоянно да сме на някъде!

# 1
  • Мнения: 2 005
Ние пък дори и в къщи да си стоим си намираме занимания , не скучаем и е много весело  PeaceПросто се отпускаме и оставаме на страна проблемите Joy

# 2
Завиждам ти:)но на мен ми е скучно и някак ми е подтиснато

# 3
  • Мнения: 516
Стараем се да не си пречим.

# 4
  • Мнения: 71
Стараем се да сме заедно през почивните дни (обикновенно уж ходим за малко до офисите, пък то заминава целият ден).
Няма значение дали сме навън или вкъщи - винаги си прекарваме приятно.
Е, предпочитам да излезем някъде извън града, малко на тишинка и спокойствие, но рядко го правим.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Моят мъж обикновено е на работа, когато аз не съм, така че паднем ли се свободни задно в почивните дни, нито ми се излиза толкова, нито ми се прави нещо конкретно. Просто му се радвам Hug Иначе като цяло уикенда преминава в домакинстване, защото през седмицата нямам време нито да готвя, нито прах да бърша, нито нищо Embarassed

# 6
  • Мнения: 2 000
И ние си стоим вкъщи през почивните дни. Но ние сме домошари и така си ни харесва Simple Smile

# 7
То и аз гледам да посвърша нещо вкъщи,което немога през седмицата,но знам ли,явно трябва да измисля начин да не ми е толко скучно,пък и малкия като неходи на детска сега и като по цял ден е вкъщи в лошото време,ми се иска да му разнообразявам тези поне тези дни

# 8
  • Мнения: 4 965
При нас зависи от сезона.
Лятото сме всеки уикенд на вилата - децата тичат по поляните, ние с мъжа ми си гледаме градинката или правим нещо по къщата, ходим на пикници до реката, ходим за гъби, събираме се с неговите братовчеди на барбекю и т.н. Отиваме още от петък вечер или събота сутрин и се прибираме късно в неделя вечерта.
Пролет и есен - редуваме ходене на вилата с екскурзии /най-често ходим на Копривщица или Мелник; понякога в чужбина; често до Солун; понякога за 1 ден на Витоша; до Хисаря, до Дупница на басейн и т.н./. Ако сме в София - единият ден най-често си вземаме разни хапки, пийки и топки и отиваме в Западния парк, където изкарваме почти цял ден. На другия ден отмаряме пред телевизора.
Зимата - обикновено в събота сутрин ставам по-рано и "извъртам" няколко манджи /обхванала ме е готварска муза от 1-2 месеца/; после стават половинката и децата, обличаме се и отиваме в МОЛ-а или в Арена - гледаме филми, обядваме, пазаруваме, пием кафе /децата сок Laughing/, после се виждаме с приятели /или отиваме на гости вечерта/. В неделята стоим вкъщи - гледаме телевизия, редим пъзели, понякога работим следобед, привечер пийваме по питие, играем с децата и т.н. Късно в неделя вечер е моето време за подготовка за седмицата - половинката и децата си лягат, а аз се "правя красива".

# 9
много добре си изкарвате Вие:)така ми се прииска да е лято и ние така обикаляхме хасам натам.Солун е много красив град Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък се изприщих от движението в Солун. Все си мислех, че София е зле, но се убедих, че още има накъде да се осираме, с извинение. Кракът ми няма да стъпи повече в това меле Sick

# 11
  • Мнения: 4 965
Аз пък се изприщих от движението в Солун. Все си мислех, че София е зле, но се убедих, че още има накъде да се осираме, с извинение. Кракът ми няма да стъпи повече в това меле Sick

Е, движението им е свинско, ама таверните на крепостната стена са невероятни. И лунапаркът. И разходките по крайморската алея. И съботният пазар...
Обожавам този град, ама той ми е и в кръвта, та това е разбираемо. Sunglasses

# 12
  • Мнения: 127
Има уикенди (когато сме без детето) сме като полудели да излизаме . Срещаме с приятели , ходим по други градове на разходка , има и такива в които ми се стои в къщи ,гледаме филми , каним си гости и така пак се зареждаме с енергия .Общо взето обичаме да се събираме с приятели , дали в къщи или навън и това най- много ме зарежежда.

# 13
  • София
  • Мнения: 406
Завиждам ти:)но на мен ми е скучно и някак ми е подтиснато

Вземи нещата в свои ръце и му направи изненада.Заведи го на вечеря или я приготви вкъщи на свещи 1dating,направи нещо различно или нещо,което не сте правили отдавна.Така хем ще се разтоварите,хем на него ще му е приятно,че си го изненадала. luvbed

# 14

Общи условия

Активация на акаунт