МОЖЕ ЛИ ДА МИ СТАНЕ НЕЩО АКО ПИЯ БИЛКИ?

  • 524
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Значи аз съм на 15 години и искам да ви попитам като по опитни дали може билките за отслабване по някъкав начин да ми навредят?Благодаря ви предварително  Wink

# 1
  • Мнения: 1 280
Да,може. Не си прави експерименти със здравето си!!!!!!!!!!!!!!! Да не говорим,ако имаш предвид "билките" с английска сол на Лазаров ли беше,онзи от Лозенец?  По добре се размърдай,спортувай,движи се,яж пове4е салатки,плодове,мляко,хлеб4е Бонус по малко,и протеини-месца пилешко и рибка...на 15 год, можеш да си направиш много по голяма беля,отколкото на 30 с диети,билки,хап4ета....вземи и про4ети малко пове4е за здравословен на4ин на живот,а не за диети....На тази възраст обмяната е много бърза и резултатите ще дойдат по бързо,отколкото при мен например.Дано не ти зву4а като даскалка с пръ4ка,но бъди умна и не си съсипвай живота с такива "проблеми"... Hug

# 2
  • Мнения: 15
Случайно някоя от вас да знае някакъв сайт където да има информация за билките за отслабванe, вредата и ползата от тях. Rolling Eyes Благодаря ви предварително  Wink

# 3
  • Мнения: 572
във форума наистина има много диети, които са ефикасни, не си заслужава с билки.
ако искаш ми пиши на ЛС, ще ти кажа на каква диета съм аз и имам ефект.

Общи условия

Активация на акаунт