Мивка от полимермрамор

  • 33 303
  • 14
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 755
Момичета, някоя от вас ползва ли мивка от полмермрамор и какви са отзивите- дали с течение на времето се надрасква, дали променя цвета си...? Thinking

# 1
  • Мнения: 1 958
Ползвам е от година,леко се надраска,но не мисля че е проблем.Цвета не си е променила и е лесна за подръжка.Аз съм доволна  Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 563
от 4 г. имаме такава - нито се е надраскала, нито цветът се е променил (тъмно синя е), много е лесна за почистване, по принцип в указанията пише да не се използват абразивни препарати, но аз и без това не ползвам такива.

# 3
  • Мнения: 1 034
От 7-8 години имаме такава мивка на някаква гръцка фирма. Не си личат надрасквания, но по тъмната част има леки следи от варовик/ цвета и е светло и тъмнокафяво/. Почиствам с Доместос или Циф. На свекървата мивката е от около една година и се появи някаква лека цепнатина/на фирма от Пловдив е/.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 755
Благодаря за мненията   bouquet , ние сме се насочили тъкмо към Пловдивската фирма, защото искаме мивка с плот по определени размери и там може да се поръчва според индивидуалните изисквания, дано да се окажат качествени материалите.  Tired
На свекървата мивката е от около една година и се появи някаква лека цепнатина/на фирма от Пловдив е/.
А цепнатината къде се появи, свързано ли е с удар или счупване на чаша, чиния или нещо друго?

# 5
  • plovdiv
  • Мнения: 130
В Пловдив има доста фирми, които правят полимер мрамор . Ние имаме от Кими нещо си и сме много доволни. Обясниха ни, че драскотините може да се пастират с паста за коли.

# 6
  • Мнения: 1 034
Цепнатината е на дъното на коритото. Възможно е да е изпускано нещо, но свекърва ми не си спомня.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 679
А имате ли идея дали тези мивки се предлагат и с по-голям сифон (защото малките май не стават за мелачка за отпадъци)?

# 8
  • Мнения: 679
В момента мислим дали да сложим такава мивка в бъдещата кухня. Открих трима производители:

http://www.fat-bg.com/
http://www.vrv.dir.bg/
http://tomson.hit.bg/indexbg.htm

Мои познати, които от 3 години имат такава мивка, почти ме разубедиха. Казаха, че е надраскана и самите драскотини са захабени и изглеждат тъмни. Освен това оставали петна и от котления камък. И последно, нямала наклон към сифона и водата никога не се отичала. Тъкмо бях решила да е такава мивката и пак се разколебах.
Някой пробвал ли е да заличава драскотините с авто полираща паста?

# 9
  • Мнения: 8 999
Полимермрамор онова пластмасовото ли е?
Имах 8 г. мивка от нещо, което е камък - композитен материал ли се води, не знам, но беше от мнооого скъпите. Покрай сифона материалът потъмня - с много търкане и накисване с килограми белина горе долу успях да го оправя, но не съвсем.
Сега от 1 г. имам /явно от полимермрамор/ евтина. Купих я от една гръцка фирма и я предпочетох пред производството на пловдивската фирма, защото гръцката е грапава, а не полирана. Нищо й няма, чистя я, когато се сетя, че отдавна не съм го правила, не се е надраскала, не се е пукнала /специално гледах дъното преди да монтират сифона, че е дебело почти 1 см./.
Голямо удобство е такава мивка, на всичкото отгоре стои по-красиво от металните, не се наранява лесно, чисти се само с едно забърсване, цветът може да се съобрази с цвета на шкафовете или плота.

# 10
  • Мнения: 679
baibibi, можеш ли да дадеш координати на тази фирма? Аз откривам само български мивки от различни пловдивски производители.

# 11
# 12
  • Мнения: 679
Благодаря ти, ще ги потърся.

# 13
Ot 7 godini sam samo s takiva mivki :za bania i za kuhnia- ne sa mradnali,kato se po4istvat po inctrukciite . Prepora4vam gi na vseki! NIAMA DA SAJALIAVATE!

# 14
Ot 7 godini sam samo s takiva mivki :za bania i za kuhnia- ne sa mradnali,kato se po4istvat po inctrukciite . Prepora4vam gi na vseki! NIAMA DA SAJALIAVATE!  Moje da vidite tuk:www.jurasic-park.hit.bg

Общи условия

Активация на акаунт