Гледате(хте) ли ГОРЕЩО-19.01.

  • 2 874
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
Не мога да се начудя на простащината на КИКИ И АНДРЕй #Crazy newsm78БЕЗ ДУМИ СЪМ такава селяния #Crazy #Crazy

# 1
  • Мнения: 1 941
Мдаааам. Истинско въплащение на думата "селтаци" .....

# 2
  • Мнения: 3 886
Мен би ме било срам от такива ,,ПРИЯТЕЛИ,,.Какво щоу само

# 3
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Не го гледах Confused
Разкажете newsm78

# 4
  • Мнения: 5 622
Гледахме с една приятелка, която ми беше на гости..Не спряхме да се споглеждаме от изумление... Хем знаехме какво може да се очаква..  Rolling Eyes

И все пак не е луд този, който яде баницата( в случая Андрей), а този, който му я дава(Кики)  Stop

# 5
  • Варна
  • Мнения: 912
до съвсем скоро и аз така мислех, но сега след Горещо-то, ще река "то пък една баница . . ."

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Аз не ги издържах и смених канала.
Сякаш бяха на състезание по надприказване.
Чак и Венета беше леко в шок, че не може да вземе думата.
Нищо смислено.

# 7
  • Мнения: 1 251
Хванах края, щото по принцип вече не я гледам Венетка, откакто беше в Брадърите, уж да и занижа така бленувания от нея РЕЙТИНГ Joy, та по въпроса-абе то жената не можа да вземе думата от тези двамата-то децата в детската градина не се карат и държат по този начин-кой ми взе бонбончето-дай си ми бонбончето! Изложиха се доста според мен! #Crazy #Crazy

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 891
Определено не ми хареса предаването,и двама викаха,спореха и то за глупости.Кой къде не трябвало да ходи,кой кого ревнувал...

# 9
  • Мнения: 824
Еталон за простотия е връзката между тия двамата.Хич няма да им е леко на горкичките.Не вярвам,че има такива хора,дали не им плащат да разиграват този цирк? #Crazy

# 10
  • Мнения: 566
Гледах го, нямам думи, Венета не можа да вземе думата от тях.
Само да питам, те разведени ли са с Тишо, от изказванията и се зачудих

# 11
  • София
  • Мнения: 448
Не го гледах.Моля,разкажете!

# 12
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
дайте един линк да ги видя, моооооля Praynig

# 13
  • Мнения: 5 622

Само да питам, те разведени ли са с Тишо, от изказванията и се зачудих

Не са разведени. Все още. Май Тишо е оттеглил молаба за развод(за кой ли път  ooooh!)

# 14
  • Мнения: 1 282
Гледах, гледах.... Rolling Eyes
И двамата са един дол дренки.  WhistlingПо- тъпо нещо отдавна не бях гледала.  ooooh!То бяха глупости, то бяха безумици....И за какво са отишли в "Горещо"? Да си показват магариите, да се обиждат и викат. Тва го видяхме и в "Островът.....". Достатъчно им се наслушахме там на глупостите. За мен лично си се изложиха още повече.
Съжалявам, че го гледах.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт