Джентълмени ли са мъжете в леглото ?

  • 3 197
  • 54
  •   1
Отговори
Джентълмени ли са мъжете в леглото ? .... или с други думи казано, знаят ли мъжете как да правят секс така, че жената да се усеща желана, и обичана, да има разнообразие и страст. ..... или гледат само собствения си кеф.... Егоисти или кавалери са мъжете в леглото ???

# 1
  • Мнения: 2 212
Невежа, извинявай, ама това са някакси въпроси, на които няма верен и общовалиден отговор. Има всякакви мъже. И всякакви жени. Но понеже е за мъжете въпроса, та има джентълмени, има и егоисти, има всякакви. Всичко опира до конкретния човек.

# 2
  • Мнения: 2 196
Пусни анкета. Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 2 157
Не можеш да поставяш всички мъже под общ знаменател .
Има  и джентълмени има и такива които не са .

Този въпрос ми се струва като изваден от някакъв контекст   ooooh!

# 4
Невежа, извинявай, ама това са някакси въпроси, на които няма верен и общовалиден отговор. Има всякакви мъже. И всякакви жени. Но понеже е за мъжете въпроса, та има джентълмени, има и егоисти, има всякакви. Всичко опира до конкретния човек.


Така е, но това важи за почти всеки аспект от живота. Знам, че има всякакви, ти на какви попадна  hahaha Интересно ми е да прочета от женска гледна точка как са нещата на базата на техния личен опит. Иначе в гората има и зайци...... и слонове. Peace

# 5
  • Мнения: 2 212
Да, анонимно гласуване по би могло да ти даде някаква представа, но пак не би могла да е напълно точна. И все пак много повече от отговорите, защото както знаем много добре всяка ССФ е имала там някъде в лудите млади години един муньо, който е бил пълен егоист примерно, но после е дошъл принцът ня бял кон, разбирай сегашният й съпруг и от него по-голям джентълмен историята не познава  Mr. Green

# 6


 hahaha как не се сетих.. Ти що мълчиш по въпроса.

# 7
  • Мнения: 2 212

Така е, но това важи за почти всеки аспект от живота. Знам, че има всякакви, ти на какви попадна  hahaha

Аз, разбира се, съм попадала само и единствено на джентълмени  Flutter

# 8
  • Мнения: 2 196
Да, анонимно гласуване по би могло да ти даде някаква представа, но пак не би могла да е напълно точна. И все пак много повече от отговорите, защото както знаем много добре всяка ССФ е имала там някъде в лудите млади години един муньо, който е бил пълен егоист примерно, но после е дошъл принцът ня бял кон, разбирай сегашният й съпруг и от него по-голям джентълмен историта не познава  Mr. Green
Именно. Mr. Green

# 9
Да, анонимно гласуване по би могло да ти даде някаква представа, но пак не би могла да е напълно точна. И все пак много повече от отговорите, защото както знаем много добре всяка ССФ е имала там някъде в лудите млади години един муньо, който е бил пълен егоист примерно, но после е дошъл принцът ня бял кон, разбирай сегашният й съпруг и от него по-голям джентълмен историта не познава  Mr. Green


Е ти пак ме заби в плевнята. Аз не искам да си съставям средностатистична представа...... И защо непременно всяка жена да е попадала на "муньо", и защо всяка жена след това непременно е срещтнала "принца".... Ето виждаш ли как сама отвори нови подтемички. Може пък някой "принц" да е попаднал на "муньовка" и това да е тя и именно там тя да е разбраля, че има Джентълмени в леглото, които въпреки муньовката са били нежни. От друга страна след това на същата жена може да се е паднал след това "муньо" за мъж..... Кажи ти при теб как е недей да оформяш средностатистични "муньовци"...... hahaha

# 10
  • Мнения: 1 006

...Всичко опира до конкретния човек.


Също и до отношението, което провокираш към себе си и до личната МУ нужда да ти достави удоволствие.

# 11

...Всичко опира до конкретния човек.


Също и до отношението, което провокираш към себе си и до личната МУ нужда да ти достави удоволствие.



 Да точно..... за отношения става въпрос. Иначе Нагона е ясен, останалото се крие в отношението- към себе си, към човека до теб, с теб.

# 12
  • Мнения: 2 792
  Не ме интересува, в леглото си нямам статистически център. Ако имам някакви изисквания, те не са насочени към целокупното полово определено множество, а към определен човек.
 Но ако трябва да обобщаваме, нямам наблюдения по въпроса.

# 13
  • Мнения: 2 212
Невежа, защо, защо..защото така е в бг-мамма. А аз, за себе си, вече ти казах по-горе. Не съм ССФ и не съм попадала никога на егоисти  Sunglasses 

# 14
Невежа, защо, защо..защото така е в бг-мамма. А аз, за себе си, вече ти казах по-горе. Не съм ССФ и не съм попадала никога на егоисти  Sunglasses 


А не не, не се измъквай така. Тези "Защота" се появиха заради твоят женски егоизъм. Така ли е в БГ. Ако не беше написала нещата по този начин нямаше да ти задам тези "Защота". Аз те провокирах с тях, а ти си помисли, че у мен са възникнали като непреодолими камъни. hahaha Видях за теб.

Общи условия

Активация на акаунт