On-line TV

  • 2 659
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 458
Помагайте и казвайте какви плъгове са необходини за да се гледа телевизия в нета.
Конкретно става въпрос за това: http://www.bgtelevizor.net/

Проблема ми е че виждам, но не чувам  Sad
направих всьо що пишеше в сайта, но пак не става. Не само това а и си прецаках нещо си и сега не мога дори да слушам радио по нета, което преди си беше безпроблемно.

Помагайте  Praynig

# 1
  • Мнения: 1 063
kiara , конкретно за тази не мога да помогна, но ако те устройва, ето онлайн ТВ:  http://www.neterra.tv/bg

# 2
# 3
  • Berlin
  • Мнения: 11 257
ако доставчикът ти е сключил договор с iptv.com, оттам можеш да гледаш доста телевизии.

# 4
  • Мнения: 4 458
справих се с проблема  Mr. Green След 2 дена мъки, сваляне и триене на какви ли не кодеци вече имам и звук и картина.

Ив но този сайт е платен  Confused

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ив но този сайт е платен  Confused

и бгтелевизор.нет се очаква да стане платен  Tired

# 6
  • Мнения: 1 063
kiara, безплатна е регистрацията. Ползвам този сайт.

# 7
  • DE
  • Мнения: 521
Току-що цъкнаха шалтера на bgtv.bg.
Малко съм ядосана, можеха да обявят откога се очаква да въведат платен статус, за да мога да се абонирам навреме.

Сега гледам, че за плащането искат да си напиша ЕГН - хмх... май няма да стане толкова бързо, ще попитам първо защо им е необходима точно тази информация и дали имат право да я изискват.

Тюх, яд ме е, ще изпусна точно последния епизод на Асистентът!

# 8
  • Мнения: 4 458
Току-що цъкнаха шалтера на bgtv.bg.
Малко съм ядосана, можеха да обявят откога се очаква да въведат платен статус, за да мога да се абонирам навреме.

Сега гледам, че за плащането искат да си напиша ЕГН - хмх... май няма да стане толкова бързо, ще попитам първо защо им е необходима точно тази информация и дали имат право да я изискват.

Тюх, яд ме е, ще изпусна точно последния епизод на Асистентът!

Мдааа, за какво им е наистина точно пък ЕГН-то  newsm78  А и наистина можеха поне да предупредят, че хората да си направят сметката  Tired

Ив , като погледнах страницата тя май препраща към самата телевизия която искаш да гледаш  Thinking Признавам си не съм се ровила дълго но с такова впечатление останах. Това на живо ли са предавания или на запис?

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мдаааааа Close резнаха го, гаднярите  #2gunfire
Аз плащам 25лв. на месец за нет, как ли не бих дала и още толкоз за да зяпам по 1/2 час на ден ТВ, през компа  Crossing Arms

Губят, отивам да търся други начини за сматряне на ТВ.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ако искате, да си споделяме кой от къде какво е намерил да гледа, а...
Аз искам Канал 1....
Ако някой го намери, да свирне  Whistling

Ето един добър сайт:
http://zaedno.de/postp20615.html

# 11
  • DE
  • Мнения: 521
мдаааааа Close резнаха го, гаднярите  #2gunfire
Аз плащам 25лв. на месец за нет, как ли не бих дала и още толкоз за да зяпам по 1/2 час на ден ТВ, през компа  Crossing Arms

Губят, отивам да търся други начини за сматряне на ТВ.

Уф, за съжаление няма друго място, където да могат да се гледат толкова програми с хубаво качество, така че ще си го платя, какво да се прави  Tired
За искането на ЕГН - моя приятелка ми обясни, че го искат по счетоводно-данъчни причини. Ще ги питам все пак лично, но най-вероятно ще им го дам, защото ми се гледа телевизия!

# 12
  • Мнения: 4 458
Ох, ами аз никога не съм умирала за телевизия така, че май няма да плащам. Стига ми радиото което слушам макс. 1-2 часа на ден.

Шани е права, как ли пък не, да плащам толкова много за да гледам ТВ по нета - просто не е същото....

Ако чуя от някъде или се натъкна на безплатни предавания - дори и на запис ще свиркам  Mr. Green

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нетерра-та си действа. Но там няма Канал 1.

А аз него го искам...  Rolling Eyes

И евроспорт, но май ставам твърде нагла  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 063
Мимичета, нетера ли иска ЕГН? Това не разбрах.
Всъщност трябва да призная, че ползваме на семейна приятелка акаунта, автоматично се зарежда, а тя няма нищо против. Знам, че е безплатна.
Имаше тема за онлайн ТВ. Ако на някой му се търси.
В нетера се гледа на живо и на запис.
Шани, и на мен днес ми трябваше Канал 1 сутрешен блок. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт