измислих си диета, вашето мнение

  • 841
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 940
След раждането ми остават едни досадни, упорити седем килограма, които трябва да сваля, за да се харесам най-после на себе си . Омръзнало ми е от белтъчини, хапвах доста по време на бременността,  после свалях килограми със зеленчуци и месо. Реших от днес да започна диета -зърнени култури и салати. Според вас доколко ефективна може да бъде подобна диета?. Аз съм кръвна група А, предполага се, че вегетариантството е препоръчително.

# 1
  • София
  • Мнения: 965
за кръвна група А е препоръчително вегетарианството ли  ooooh!
Това не го знаех - аз без месо не сядам на масата  Joy
иначе салатки и зърнени звучи добре, стига зърнените да са до обяд пък после салатките  Peace
и какви точно зърнени си си избрала?

# 2
  • Мнения: 5 940
Жито, овесени ядки, пшеничени, ечемик, елда. Просто вече ми е писнало от месо, яйца, мляко, въпреки че знам, че това е най-ефективният начин за отслабване. Притеснява ме натрупването на въглехидрати дали ще доведе до топене на мазнини или ще има обратен ефект.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Жито, овесени ядки, пшеничени, ечемик, елда. Просто вече ми е писнало от месо, яйца, мляко, въпреки че знам, че това е най-ефективният начин за отслабване. Притеснява ме натрупването на въглехидрати дали ще доведе до топене на мазнини или ще има обратен ефект.


Аз не ям месо от 16 години вече.Зависи много как комбинираш всичко.
Но аз не съм се отказала от всичко животинско,т.е комбинирам с млечни продукти.
Зависи и от грамажа,като цяло и от режима ти на хранене.През колко часа и по колко ядеш.
Пиши малко повече. Peace

# 4
  • Мнения: 888
Успех ти желая  Peace
Аз лично не бих удържала такъв режим  Rolling Eyes
Ще следя темата  Wink

# 5
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз мисля,че не е много добър този режим newsm78.Плодове+чай+салатки ми звучи по-добре,но ти си знаеш все пак кое как ти действа Peace

Общи условия

Активация на акаунт