Колички Inglesina

  • 4 394
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Вчера бях на разходка по магазините за избор на колички.
Загледах два модела на Inglesina - http://www.adria2001bg.com/index.php?m=320&category=126& … System&lang=1 и http://www.adria2001bg.com/index.php?m=320&category=126& … 0Combo&lang=1
Някой има ли впечатления за тях? И още нещо - има ли проблем, когато количката е с две дръжки - наистина ли е толкова неудобно да се бута с една ръка?
Питам, защото цветовете на този модел ми харесват повече, но ме спира двойната дръжак.
Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Инглесина са качествени колички,тези и 2-та модела са добри.Доколкото виждам,моделът с цялата дръжка е по-лек,което е предимство.А за дръжките-и 2-те ми колички са с по 2 дръжки.Според мен е както си свикнал.Аз например съм си свикнала с 2 и не ми представлява никаъв проблем-и с една ръка я тикам,и през всякакви терени минавам.Всичко е до навик Peace

# 2
  • Мнения: 324
Ние сме с лятна на Inglesina, мдел Espresso /понеже много обичам кафе  Laughing, шегувам се/.
Много съм доволна от количката, детегледачката също. Сгъват се страхотно лесно, според мен са и много красиви и въобще мога само да ги хваля. 

# 3
  • София
  • Мнения: 43 904
предимството на зипи е , че се сгъва и разгъва с една ръка и стой права сгъната...

# 4
  • Мнения: 18
Аз също много хи харесах, но се чудя защо не са толкова купувани. Имам чувството, че много малко мами проявяват интерес към тях.

# 5
  • София
  • Мнения: 43 904
Защото са "модерни" някой др марки....а и не са във всеки магазин...

# 6
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
Аз също много ги харесвам. Вече две години ползвам модела Espresso, не е мръднала, а е навъртяла доста километри, определено си заслужава всяка стотинка. Ако имаш възможнот си вземи Inglesina няма да съжаляваш. А що се отнася до двойната дръжка всичко е въпрос на навик. Успех в избора Peace

# 7
  • Мнения: 18
Много съм ви благодарна за мненията, мисля, че вече нямам съмнения. А и продавачката в магазина - леля на около 50+ каза, че ако има внуче би си избрала тази количка!  Grinning

# 8
Nie sme s inglesina-zippy.imame j ot 2006 donesoh si j ot Italij-izob6to ne bjh 4uvala za tjh no mi haresa mnogo i j kupih.Mnogo sam dovolna super manevrena e,leka i se sgava mnogo lesno s 1 raka i nai vaznoto ne mi zaema nikakvo mjsto. Laughing Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт