крем против бръчки

  • 12 994
  • 48
  •   1
Отговори
Моля, помогнете ми да избера такъв крем. На 33 години съм и от няколко месеца ме тормозят две бръчки на челото. Опитах с маски, лосиони, масла и купих два хидратиращи крема. Едва ли стават чудеса, но все пак ще ви бъда благодарна за съвет. Кожата ми е суха. 

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Кой е производител на кремчетата?

# 2
# 3
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Лореал никога не съм ползвала ,сега съм на Деридиума за нормална и смесена кожа на Лиерак,но няма да си го купя пак.....този крем е за поддържане ,а не за някакви промени в кожата.Много си млада за тежка артилерия защо не пробваш Моделианса на Юсерин?

# 4
Много ти благодаря, а от крема на Лирак не съм доволна. В момента ползвам хидратиращ на Дева и мисля че е много по добър.

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Кой от хидратиращите ползваш?

# 6
  • Мнения: 1 599
Аз ползвам на Biotehrm age fitness nuit 2 а преди бях на Juvena и 2те марки ми харесват.

# 7
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Дай повече информация за Жувената ,какво си ползвала и за каква възраст?

# 8
  • Мнения: 1 599
Дай повече информация за Жувената ,какво си ползвала и за каква възраст?
Аз съм ползвала обновяващата серия на Ювена- Juvedical - дневният и нощният и Rejuven vital eye за околоочен, ... Моят съвет е в повечето магазини има тестери на различните серии поискай си и прецени коя серия най добре ти действа

# 9
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз лятото редовно проверявах в магазина на Славейков,но все нямаха тестери......... newsm78

# 10
На Дева използвам интензивен хидратиращ крем  - 24 часа, а с тестери на Juvena се сдобих от една парфюмерия, която се намира на спирката на трамвая на Графа срещу сградата на Булгартабак

# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Благодаря Hug

# 12
  • Мнения: 324
И аз съм в такава чуденка, със същата кожа съ и с една година по-малка от теб. Като цяло съм ограничила избора до Аvene, ROC или Eucerin Q10 и не мога да реша кой от трите newsm78. Ще съм благодарна на мнения и сравнителен анализ.

# 13
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Зависи какво на Рока? Имам кремче което го мъча от месеци.....мъча и себе си LaughingЮсерина имам нощен,крем за очи и съм доволна,пък и серията не е агресивна. Peace

# 14
  • Мнения: 890
Да следя,защото съм в чуденка като авторката.На същата възраст съм и със суха кожа,само че бръчките ми са около очите предимно. Sad

Общи условия

Активация на акаунт