Телетъбис

  • 40 293
  • 263
  •   2
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте,
случайно някой да знае от къде мога да дръпна телетъбис но на български
в замундата има само една серийка но е на френски  Cry
предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 7 106
Няма да го намериш на български. Кратко и лаконично, за съжаление, но факт.

# 2
  • Мнения: 1 897
Преди време го даваха по телевизията.
Жалко е наистина,ако сега няма от къде да се намери на български.
Мисля,че на дребния би му било много интересно, пък и полезно да ги 'позяпа' малко.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Търся го от 5 години-първо за племенника ми,а сега и за моето дете и досега не съм намерила на български.

# 4
  • Мнения: 7 640
освен връзки в коя телевизия да извадим Laughing

# 5
  • у дома
  • Мнения: 7 140
И аз така от 5г търся улица Сезам на български ,но уви неуспешно...Даже се ядосвам,че преди време като го даваха по телевизията не помолих една приятелка да ми го запише на видео , а аз после да дам да ми го прехвърлят на ДВД...За телетъбисите не знам,но улица Сезам беше по канал 1-ако някой може да помогне да казва...

# 6
  • Мнения: 293
Ние гледаме Телетъбисите всеки ден, но на английски по BBCPrime.Имат сутрешен блок CBeebies с детски филмчета. Самите герой не говорят много така че не е проблем за децата да ги разбират.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
По БТВ го даваха преди.
И ние миналата година гледахме детския блок на BBCPrime,но сега нещо не мога да го улуча като час Sad Да не би да има промени в часа?

# 8
  • Мнения: 96
За съжаление никъде го няма Sad Аз също доста го търсих, защото това е единственото филмче, което привлече вниманието на малката принцеса, но не го намерих с БГ аудио. Ние го гледахме веднъж на видео, когато бяхме на гости у едни приятели. Те са го записвали от бтв или канал 1, когато са го давали преди години, но за съжаление нямаме видео.

# 9
  • Мнения: 293
детския блок на BBCPrime,но сега нещо не мога да го улуча като час Sad Да не би да има промени в часа?
Всеки ден си има детски блок по BBCPrime - започват от 6.30 и са до 10.00 часа. За началния час не съм много сигурна защото толкова рано не сме започвали да ги гледаме но в 7 часа вече има детски предавания.

# 10
  • Мнения: 331
Здравейте, аз имам три епизода на български  Mr. Green.  Записа е правила сестрами от ТВ заради племеницата, която беше луда по тях. Ема ги гледа с голям кеф. Мога да ви ги препратя някък  newsm78 мисля

# 11
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Запис за българския вариант   Laughing

# 12
# 13
  • у нас
  • Мнения: 5 710
ние ги гледаме сутринта по канал КИКА, но са на немски. Малкият много им се радва. И аз се нареждам за българския вариант.
.

# 14
  • Мнения: 331
здравейте, утре ще мога да ви дам линк за сваляне на трите сериики  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт