потене при бебето

  • 1 505
  • 7
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ!!!
не знам дали има подобна тема,и али изобщо някой има такъв проблем....
сина ми на 8 месеца...и се поти.всичко се започна преди почти два месеца......вечер като го изкъпя,кърмя и той сладко заспива.След половин час - ВИР ВОДА!!!,бърша му косичка с хавлия,гърба му мокър и леден,преобличам го,той реве.Нямаме температура,обаче започна да кашля,защото настива по такъв начин.Температура в стаята 20-21 градус,не го обличам много,боди с дълъг ръкав,и памучна фанелка отгоре.
Това се превърна в кошмар,не знам какво да правя.Дали това симптоми на никнене на зъби,имаме 2,и чакаме още два.
Ако някой имал нещо подобно да сподели.

# 1
  • Мнения: 2 000
И моите се потят доста докато спят. Не мисля, че е симптом за никнене на зъби. Но теб щом толкова те безпокои това посъветвай се с педиатърката си.

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Консултирай се с лекар.
Не искам да те плаша, но потенето и неспокойният сън са ранни симптоми на рахит.
За твое успокоение се консултирай с педиатър.

# 3
  • Мнения: 7
моят се поти докато суче, особенно вечер след баня, да не говорим за краката му - ританките му понякога са направо мокри и леко миризливи Embarassed, за потене при сукане - било нормално, за другото не энам newsm78

# 4
  • Мнения: 97
здравейте и от мен. Аз също мисля, че потенето означаваше липса на желязо или нещо друго, но на всяка цена отиди на лекар, но може и да е нещо нормално. Поне да си спокойна. Моето дете също се потеше ,но само главата и си я въртеше по често , но се оказа че му няма нищо, само притесненията бяха големи.

# 5
днес ще ходиме на лекар,тая нощ пак беше вир вода,спеше с нас в легло,леден като шушулка,обаче главата и дланите - огън.давах му желязо до сега,заради низкия хемоглобин.ох...не знам....и аз четох за рахит.
днес ще видим какво ще каже доктора....дано да му няма нищо

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Стискам палци!

# 7
  • Мнения: 3 929
И моят син се поти много и все си мисля, че от това настива, но си е такъв. Мъжът ми е бил така, свекърва ми - също. Но това определено не е симптом на никнене на зъби. Попитай за всеки случай педиатърката, но не мисля, че е нещо обезпокоително. Чувала съм за рахит, но не знам, кога точно се установява рахита.

Общи условия

Активация на акаунт