За нослето на детенце на 18 дни-има ли начин?

  • 811
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
  Здравейте! Аз съм от малък провинциален град и тук специалист хомеопат няма.Дъщеричката ми е на 18 дни и от както се е родила има запушено носле,а предполагам всички знаете колко е мъчително това за едно кърмаче-нито може да се храни добре,нито да спи спокойно...Първоначално и слагана Натриев Хлорид в болницата,после в къщи аз изпръсках една опаковка Тетрисал,сега сме на оловината на Низита+Мукосептонокс+лайка и вече  не знам какво да правя,защото ефект няма никакъв-нослето е все така запушено,със зелени,гъсти секрети...
 моля за съвет ,идеи,помощ!!!

# 1
  • Мнения: 109
Виж в темата за рецептите на баба Ванга - ако можеш да му сложиш в нослето мъничко топче краве масло преди да си легне вечер. За повече подробности прегледай темата. Успех.  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 082
според мен трябва да вземете секрет от носа-има вероятност да си носите някакви бактерии от родилният дом... лайката е алерген-на толкова малко бебе трябва да се внимава какво се слага...

# 3
  • Мнения: 208
Испоред мен трябва да се вземе секрет.Аз и досега си чистя нослето на куклата със Стеримар.Може да пробваш адреналинови капки правят ги в апт.  bouquet

# 4
  • Мнения: 393
  Настоявах пред Джи Пи-то и когато ми отказа,сама си взех секрет и сега ще имам резултати във вторник...Според нея било хрема,а не бактерии-да съм я държала на топло и капките.Добре,ама така сме 2ра седмица,без никакво подобрение Rolling Eyes

  Благодаря за предложенията и помощта!!!

# 5
  • Мнения: 8 242
А хремата какво е  Shocked Обикновено се поражда от някакви гадини.. Просто така сополи не текват  Crazy
Да не говорим, че на толкова малко бебе, освен от родилното, няма откъде да му се случи нещо такова..
Сигурна ли си, че е запушено нослето от сополки или просто само похърква? Обикновено на новородените са им тесни още отворчетата (и Тони беше така).. и малко странно дишат понякога..
А за капките.. На новородено толкова много капки.. Толкова му е нежна лигавицата на нослето, голяма беля може да стане с тези продължителни капки  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 393
  Здравейте!
Днес ни излязоха резултатите- #2gunfireбактерии са!!!Ешерихиа Коли...И сега?!?Изписаха ми капки(правени и не знам какво има в тях,че мъжа ми ходи до аптеката)иако след 3-4 дни няма подобрение ще пием антибиотик...Много ме е страх,че на сина ми така му увредиха коремчето,когато беше на 30дни бебе и после 6месеца лекувахме пък коремчето...
 Има ли ваиант да избегнем антибиотиците?даже може,ама да не пие,ами да са на крем?или прах?

# 7
  • Мнения: 2 082
според мен питай д-р Birdie-поне ще ти даде компететнтен отговор http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=34.0 все пак става въпрос за доста малко дете...

Общи условия

Активация на акаунт