НЕ на подкожните косми

  • 44 165
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте. Редовно се възползвам от съветите, които тук давате и от опита, който споделяте и днес и аз реших да съм полезна с нещо. Родих преди точно една година и от тогава космите по краката и триъгълника ми "полудяха". Започнаха да растат под кожата или да се "крият" в пъпчици, червенички и пълни с течност. Започнах да ги стискам да ги човъркам с игла и  в крайна сметка през май бях с белези, ранички - краката ми не бяха за пред хора Embarassed Embarassed Забравих да спомена, че откакто махам косми то все е с епилатор. Минах на бръснач, същата работа. Реших ще ходя на кола, но не мога да ги чакам да порастнат и да си ходя с косми и пъпки. Прочетох всичко де що пише за проблема и съответно изпробвах почти всичко, което мислех че ще е от полза - без резултат. Началото на миналия месец реших да отида и на химически пилинг. Трябваше да приготвя солидна сума и да съм с ясното съзнание, че може да получа алергия или възпаление. И тогава, о чудо открих, че моят проблем си имал и диагноза - "ФОЛИКУЛИТ". Попаднах в нета на една българска мед. козметика, а там полезни съвети за моят проблем. Реших да пробвам и това: купих два от лосионите - един почистващ и един активен; купих избелващ тоник и кремче  - всичко за около 40лв. И започнах сутрин активен лосион, след обяд избелващ, вечер активен - директно сипвам на ръката и мажа крака, триъгълник, подмишници, ръце - навсякъде където минавам с епилатора. Кремчето, ако някъде се появи пъпчица - мажа, а почистващия лосион използвам отскоро - сред като изхабих два активни. Сега два дни след епилация веднъж дневно използвам активният , а до следващата епилация - всеки ден с почистващия. И два пъти в седмицата пилинг, за да излющя най-горния слой кожа.Резултатът един месец след като започнах използването на тези продукти, не зная дали мога да спомена фирмата да не ме изтрият, че рекламирам, е два, три подкожни косъма, които изкарвам с нокът и почти никакви белези. Ако имам право да спомена фирмата, нека модераторите кажат, ще пусна и линк. Дано да съм била полезна.

# 1
  • Мнения: 4 053
интересно, искам да знам фирмата  Sunglasses

# 2
  • Mонтана
  • Мнения: 413
то тук маи вси4ко е реклама:))))

# 3
  • Мнения: 18 542
Казвай коя е фирмата бързо!
Тук 99% от темите са вид реклама...няма как да се избегне  Simple Smile Simple Smile

Съмнявам се, че си собственичката на въпросната фирма  Wink

# 4
  • Мнения: 235
 Отдавна водя битка с подкожните косми, но все още нищо.Последното което ползвам е крема против косми на Виит, но не съм много доволна.Моля те изпрати информация за фирмата и името на продуктите, както и откъде се купуват. Ако трябва на лични.

# 5
  • Мнения: 18
Не,  Naughtyне съм собственичка на фирмата, нито ми плащат за реклама или нещо подобно. Аз съм просто една 25 годишна учителка по английски по майчинство, която направи какво ли не, за да се отърве от този проблем и просто искам да споделя своя опит. Ето къде ще намерите повече инфо, ако нещо друго ви интересува питайте  http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=7&l=1&id=5

# 6
  • Мнения: 18 542
Аз имам ексфолиращия тоник, но не се бях сетила да го пробвам върху краката  doh

# 7
  • Мнения: 18
Нали за това сме се "събрали" едната да се сети за едно другата за друго и да обменяме идейки и опит Wink

# 8
  • Мнения: 18
А и да ви кажа още нещо, което за мен е от полза. Пилинг си правя с кафе, зехтин, кисело мляко и лимон - хем маха горния слой кожа, хем избелва. А и веднъж в седмицата минавам крачета, триъгълник и ръчички с пемзата за пети.

# 9
  • Мнения: 235
Благодаря за инфото!

# 10
  • Мнения: 18
Радвам се, че и аз бях полезна. Мъчеше ме гузна съвест, че аз се информирам за какво ли не, посредством вашия опит, а пък с нищо не помагам. Между другото мога да ви споделя и как се справих с целулита, който не ме беше подминал преди години, но може би не тук е мястото?!

# 11
 а при мен откакто козметичката ми ми препоръча ей тази ръкавичка от естествена коприна www.silkvirgin.com и си я купих от нея нямам никави проблеми с подкожните косъмчета по краката и ръцете

# 12
Благодаря ти за линка и за споделения опит.Аз също имам подкожни косми,които се активират само ако ползвам епилатора с бръснач си разтът нормалко,та зарди тях не ползвам епилатор отдавна.Сега обаче след като прочетох написаното от теб предполагам,че и епилатора ще влезне в действие.  bouquet

# 13
  • Мнения: 121
Аз също изпозвам ръкавичката отр 100 процента  ест. корпина и да ви кажа косъмче нямам...преди време си я взех  по препоръка на мойта козметичка... преди изпозлвах един крем след епилация на Led, но  от ръкавичката съм много по доволна , а и ръкавичката я изпозлвам и за лице...

# 14
  • Мнения: 120
Здравейте!Аз също имам проблем с подкожни гадинки.Поздравявам ви за хубавата тема която сте отворили и дори и да е с цел реклама това няма значение,защото това е един доста често срещан проблем при жените и темата ще е само в полза LaughingИскам да ви попитам за ръкавичката в сайта пише,че в цената е включена доставка,но производителя е в Хасково.Имат ли магазин в София?

Общи условия

Активация на акаунт