постоянно мисля и се притеснявам

  • 3 074
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Здравейте.
имам един въпрос по който постоянно мисля.
малко преди да разбера ,че съм бременна / това е един два ,дена преди закъснение / бях на един купон с доста алкохол. от тогава все си мисля нали казват ,че първите месеци са най важни - дали в този период може да съм навредила нещо на бебчо , и да не се вижда на ехографа ,защото там казват ,че всичко е ок ?

# 1
  • Мнения: 4 970
НЕдей да мислиш  за такива работи Naughty.Аз си направих тест на 1-ви януари....Сещай се какъв бурен купон беше празнуването на новата година Sick.Дори пуших, без да подозирам  4е съм бременна....

# 2
  • Мнения: 6 029
няма страшно, спокойно.

http://www.bg-mamma.com/site/content/view/11/37/

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

    Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling EyesОлеле ooooh!


 Аз като забременях бах в серия от алкохолни купони+ адски силни лекарства за главоболие.Те включваха антидепресанти и хапчета за епилептици.Като си видях теста казах на двама лекари какво съм пила и правила, а те ми казаха да спирам алкохола и лекарствата и, че за бебето няма опасност.

 Разбирам да си пила постоянно първите три месеца, ама за такова нещо да се кахъриш и бременността не те оправдава!

# 4
  • Мнения: 1 586
НЕдей да мислиш  за такива работи Naughty.Аз си направих тест на 1-ви януари....Сещай се какъв бурен купон беше празнуването на новата година Sick.Дори пуших, без да подозирам  4е съм бременна....
И при мен беше същото,точно на 01.01 си направих теста а предната вечер дори пуших Sick
спокойно ,всичко ще е наред.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Разбрах, че съм бременна в 4-5 г.с. Дотогава не бях спирала с ергенския живот  Mr. Green- пиене, пушене, дискотеки, екстремни изживявания и прочее.

# 6
  • Мнения: 27 524
И аз така, не бой се, няма проблем  Hug

# 7
  • Мнения: 165
ОХХХХ........не можете да си представите колко ме успокоихте , страшно  много ви благодаря .
то все да има човек  за нещо да се притеснява през бременноста , сега поне това ми отпадна благодарение на вас .
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 1 896
Имах същите притеснения като теб. Разбира се, оказаха се напълно неоснователни.
Не се тревожи толкова, спокойствието на бременната е от изключително значение.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Така се притеснявах и предният път и сега.Първият път целият първи месец си пиивах и пуших доста.Освен това правихме ремонт на работното място и боядисвахме  та доста химикали съм издишала, но бебчо си е жив и здрав.И сега се бяхме метнали по купони, когато разбрах, че съм бременна Peace

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 576
И аз да те успокоя - НЯМА СТРАШНО. На мен гинеколожка не ми откри бременността в 3 седмица и ми предписа хормони за предизвикване на цикъл. Той така и не дойде още 8 1/2 месеца, а детенце си се роди без проблеми. Леко бременеене ти желая и не се притеснявай!  bouquet

# 11
  • Мнения: 297
С теб си приличаме - и аз съм притеснителен човек, ама много притеснителен, малко ми е нужно и изпадам в безпокойство. Но случаят, мисля, че не е такъв - все пак става въпрос за еднократна случка, а не за постоянно повтарящо се действие. Щом лекарите казват, че всичко е ОК, значи не се притеснявай. Още повече необходими са няколко месеца за да се оформи бебчето, не става точно в определен момент. Така, че спокойно, довери се на лекарите и се пази за вбъдеще, за да си сигурна ,че няма да има проблеми.

# 12
  • Мнения: 232
Приятелкатами беше на сериозни хапчета преди да забременее-за гуша.Много се разстрои като разбра,че е бременна. Роди напълно здрава дъщеричка.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 603
Повечето от нас са били на един или повече купони  /кръчми, дискотеки.../ преди да видят двете чертички. Аз също не правя изключение  Rolling Eyes.
Най-важното е да си спокойна и да не се притесняваш излишно.

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Ние с мъжа ми преди пиехме всяка вечер вино на вечеря, пушех по кутия цигари на ден...
Отидох с болки в корема на лекар и ми изписаха АБ, защото съм имала възпаление...
Обринах се от АБ, спрях го, оказа се, че не е възпаление, а БЕБЕ!
Пий Фолиева киселина, особено първите месеци.

Общи условия

Активация на акаунт