Как се перат или мият кожени ръкавици

  • 8 918
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Вчеар си купих ръкавици от естествена кожа и много лошо миришат,а незнам как да ги измия или изпера? newsm78

# 1
  • Мнения: 71
Здравей, нищо не ги прави, тя миризмата сама изчезва. А ако ги измърсиш, се вземи едно кремче на Lustro (Крем за кожени изделия) - премахва петънцаата чудесно и стават като нови.

# 2
  • Мнения: 1 153
Ама аз вчера като си ги сложих и чак ръцете ми замирисаха Confused Sick а не мога да ги нося така,наистина ли няма как махна миризмата Sad

# 3
  • Мнения: 71
Като ги изпереш, ще вземеш нещо да им направиш и после ще те яд. Кожа не се пере. За миене, мился, че ще постигнеш обратния ефект (при намокряне кожата още повече мирише).
Ако много те дразни миризмата сега  ги занеси на химическо. Друг начин май няма.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Закачи ги навън, за да се измиришат. newsm78
Или ги напръскай отвътре с любимия си парфюм, а после ги остави да се измиришат.
Идеята с химическото вече са ти я дали.
Но не ги пери - рискуваш да се разделиш с тях преди да си ги поносила. Naughty

# 5
  • Мнения: 3 423
Върни ги. Една стока, като я купуваш,
трябва веднага да ти ляга. Почнеш ли
да се чудиш как да я подобриш, явно
си се минала в решението да я купиш.

# 6
  • Мнения: 13 172
Подръж ги на балкона ден два. На мене пък ако не ми миришат на кожа, не ща да ги купувам. Wink

# 7
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Да ти разкажа за моите ръкавици какво им се случи ,без да съм планирала въобще да ги пера
 Наскоро докато слагам  прането в пералнята детето ми сложило и кожените  ръкавици . Това го разбирам след като почвам да вадя готовото пране за до  го простирам.
Последиците захабени няколко нейни дрешки, но на ръкавиците нищо им няма - нося ги не са се свили, кожата си е същата и така

# 8
  • Мнения: 18
 А знаете ли как се почистват велурени ръкавици? newsm78

# 9
  • Мнения: 71
За велурените има едно спрейче, в единият край е с четка. Първо изчеткваш с четката, а после пръскаш със спрея. Стават пухкави и меки. И друг цвят придобиват (в смисъл като нови).
За съжаление не мога да ти го кажа, защото е в къщи. Но в магизините за обивки ( и май и в Пикадили) го имаше.

# 10
  • Мнения: 953
И аз моите ги изпрах в пералнята, след това обилно ги намазах няколко пъти с крем и си бяха като нови.

# 11
  • Мнения: 200
Предишният ми кожух от естествена кожа съм го прала с течен перилен препарат за деликатни тъкани. След това го накисвах в солена вода и така неставаше корав и се запазва естествения цвят. Мисля , че и кожените ръкавици няма да има стане нищо. Пробвай.

# 12
  • Мнения: 1 153
Благодаря за съветите Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 080
Аз ги пера в пералнята и сляд това ги мажа хубаво с крем и готово!!!

Общи условия

Активация на акаунт