ДОБЪР ПЕДИАТЪР В РУСЕ?

  • 1 438
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Здравейте,моми4ета!След няколко месеца се местим да живеем в Русе,а не познавам много хора там.Трябва ми добър педиатър за дъщери4ката ми,които работи със ЗК.Моля ви,препоръ4айте ми някои(казаха ми за Недел4ева,имала кабинет някъде на Борисова).Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 14 133
Аз  съм доволна от докторите Кирова и Николова. Кабинетите им са в ІІІ-та поликлиника в комплекс"Изток". И двете работят със ЗК. Късмет в избора!!!

# 2
  • Мнения: 317
Д-р Дюлгерова. Намира се срещу родилния дом.

# 3
  • Мнения: 187
Кабинета на д-р Недел4ева е до кабинета на нашата ли4на д-р Йон4ева.Лошо отношение от нея не съм видяла,но зависи за какво ще ти се наложи да ходиш при нея.Ако е нещо по- сериозно,ние ходим на 4астно при д-р Нина Радкова или при д-р Даскалова.Те са ни в района.За Недел4ева мои познати са на същото мнение,като моето за д-р Йон4ева.Дано съм ти била полезна.

# 4
  • Мнения: 123
marian1,moto,chibi,много благодаря  bouquet,продължавам да събирам информация(все още имам време),чудех се дали мога още април да сменя ЛЛ на дъщеря ми или трябва да изчакам до юни месец newsm78

# 5
  • Мнения: 187
marian1,moto,chibi,много благодаря  bouquet,продължавам да събирам информация(все още имам време),чудех се дали мога още април да сменя ЛЛ на дъщеря ми или трябва да изчакам до юни месец newsm78
Смяна може да направиш само юни и декември.

# 6
  • Мнения: 14 133
През април ще идвате в Русе? След като идвате да живеете за дълго на друго място, сигурно ще ви разрешат да ибрере веднага на нов ЛЛ.  newsm78 Най-добре звънни в ЗК да ги питаш.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт