Изсушител за нокти на Перфект

  • 5 383
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 396
Пробвал ли го е някой вече. Thinking
Честно казано, изненадана съм напоследък доста от тази фирма.
Все повече разширяват продуктовата си гама...
Щом си взех дори двустранна острилка за моливи на Перфект... Laughing

Та видях въпросният изсушител за нокти в една парфюмерийка и си  мислех Thinking, ако това решава наистина проблема с бавносъхнещият лак, би било чудесна находка, просто. Hug
В шишенце с пулверизатор е, около 7 лв.
Та има ли доволни от него, струва ли си покупката? Wink

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
За мен изсушителите са безполезни. С тях и без тях еднакво съхне лакът.
Имам на Ейвън с пулверизатор и на Перфект в шише за лак- накапва се.
Надявам се на новия модел пулверизатора да не е единственото подобрение.  Tired

# 2
  • Мнения: 1 313
имам такъв и ми харесва

# 3
  • София
  • Мнения: 650
И аз го имам - не е лош. Но не очаквай чудеса- пак трябва да изчакаш 5-10 мин, иначе си разваляш лака Sick

# 4
  • София
  • Мнения: 9 396
И аз го имам - не е лош. Но не очаквай чудеса- пак трябва да изчакаш 5-10 мин, иначе си разваляш лака Sick
Е, че то и сега си чакам толкова. Wink
Май много вярвам в чудеса... Thinking Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 230
Аз имам този на перфект, който се капе - наистина съхне по-бързо, но лака се напуква и на втория ден не става за нищо #2gunfire
Този, който пръска - маникюристката ми го ползва и също е ужасен, защото все още незасъхнали лак става "на пръски" от него.
На кратко купуваш си два-три качествени, бързосъхнещи лака и си решаваш проблема! Аз в крайна сметка така направих и не сбърках Naughty

# 6
  • Мнения: 3 622
Сега чувам че имат такъв продукт - може би ще го взема да пробвам  Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Като стана дума за бързосъхнещи лакове  - има едни на манхатън , казват се "60 секунди", наистина съхнат за толкова!

# 8
  • Мнения: 1 775
Аз имам този на перфект, който се капе - наистина съхне по-бързо, но лака се напуква и на втория ден не става за нищо #2gunfire
И аз го имам, но лакът ми не се разваля от него, издържа ми по една седмица поне.

# 9
  • Мнения: 7 186
На мен изсушителя на Перфект ми е перфектен Simple Smile Ползвам от този с накапване, само от него си взимам.
Наистина ми съхне много по- бързо лака, пробвала съм едни и същи лакове със и без изсушител. Не ми се е напуквал лака. Но бързината на съхнене зависи и от това колко пласта лак са сложени.
Ами пробвай го, не е скъп, и да не ти хареса, поне няма да те е яд Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 313
Използвала съм го,харесва ми.

# 11
  • Мнения: 863
Използвам този ,който се накапва,  и съм много доволна.Изсъхва почти моментално.Заради него започнах да се лакирам по-често,защото преди все не можех да изчакам да изсъхне както трябва лака.Препоръчвам го  Peace Peace Peace

# 12
  • Мнения: 9 467
Аз си купих на Арт Деко и съм доволна Peace 100мл спрей за 11-12лв

# 13
  • Мнения: 35 891
Аз си купих на Арт Деко и съм доволна Peace 100мл спрей за 11-12лв

Копче, по-добре дай няколко лева повече, резултатът наистина е много добър!

# 14
  • Мнения: 142
Спрея за бързо съхнене на ARTDECO е наистина добър. Много съм доволна. Не се отразява на качеството и външния вид на лака. В началото бях скептично настроена към такъв продукт по принцип, но сега го употребявам непрекъснато. Ето тук може да видиш повече отзиви за него:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212471.0 

Общи условия

Активация на акаунт