Как се лепи фолио?

  • 11 719
  • 7
  •   2
Отговори
  • Мнения: 420
Имам голямо затруднение с едно фолио,което искам да залепя на гардероб.Стават мехурчета и на ъглите не залепва.Как да се справя?

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
лепенето 3апочва от средата ( ако е лист фолио ), като вь3духьт се и3тласква с кьрпа от средата кьм краищата, докато мехурчетата вь3дух и3че3нат....ако е на руло се процедира по сьщия начин, като се почне от  свободния край и се продьлжи , като рулото се ра3вива бавно.....
дано да сьм била поле3на  Hug Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 294
Фолио се лепи изключително лесно ако повърхността е напръскана обилно с разтвор от вода и веро.Този метод на лепене позволява лесно отстраняване на мехурите.В някой книжарници продават специални меки шпакли за лепене на фолио, ако намериш такава ще ти бъде по-лесно с нея да изтласкаш мехурчетата.
Успех Peace

# 3
  • наоколо
  • Мнения: 55
Ако не си успяла да се справиш може да пробваш с мъничка топлийка да прободеш мехурчетата и с мека кърпа да изгониш въздуха, пък за ъглите би трябвало леко да подгънеш фолиото за да ги облечеш. Друго не се сещам.

# 4
  • Мнения: 62
ще се опита да  бъда  максимално подробна  , за да ме разбереш. Вземаш  фолиото  от  ролката и  загъваш  в  горния край като  го прегъваш . Предварително  напръскваш  с  вода и малко веро  в  водата/направи  си смес и  я сложи в пулверизатор/ След  като си  напръскала  залеплащ  фолиото  в горния  краи  започваш да  лепиш като  едновременно с  това притискаш и  изглаждаш с  кърпа.Ако има останали  мехури отново  с  курпата изгонваш мехърите кум външните ръбове,. Hug

# 5
  • Мнения: 1 494
Може разтвора да се направи в купичка и с обикновена гъба за чинии да се нанася.
Започва се от единия край (горния) и постепенно се развива надолу. За изтикване на водата може да се използва кърпа и силно и последователно да се изтиква към края. Не е желателно да има мехури. Ако е обилно намазано с течност, по-лесно се изкарва.

# 6
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Благодаря за съветите и аз Hug
Ще се пробвам пак Flutter
Аз също не успявах, но явно не съм го правила като хората ooooh!
Сега обаче, след Вашите съвети съм сигурна, че ще станееееееееее Peace

# 7
Здрасти!Един познат ми беше казал,че става лесно,като напръскаш повърхността  с препарат за почистване на стъкла. После лепиш,както са казали по-горе момичетата.Така имаш възможност за корекции,ако някъде не се получи както трябва.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт