ИСКАМ ДА СИ СМЕНЯ СПИРАЛАТА С НЕЩО ПО-ДОБРО

  • 2 723
  • 37
  •   1
Отговори
търсих но не намерих това което ми трябва...
в момента използвам спирала на лореал изключиелно съм доволна от нея и като удължаване и като обем всичко е супер но искам да я сменя едно че съм чувала че не е хубаво да използваш една и съща спирала дълго време и друго съм ненаситна и искам миглите ми да са още по-големи и гъсти Simple Smile
давайте идеи и съвети какво да си купя Praynig  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 177
Аз съм много доволна от спиралите на Dior,последните към които съм пристрастена и не сменям е diorshow.

# 2
  • Мнения: 2 936
Ланком  Peace

# 3
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Аз съм много доволна от спиралите на Dior,последните към които съм пристрастена и не сменям е diorshow.

аз също Peace
и тази последната не е лоша

# 4
  • Мнения: 3 622
Аз ползвам само на Лореал  Peace

# 5
  • Мнения: 1 885
Много съм доволна от МагнаСкопик на Ести Лаудер. Пак ще си взема  Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Още един глас за Ланком

# 7
  • в провинцията
  • Мнения: 249
не е хубаво да използваш една и съща спирала дълго време


Това пък защо?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Щот на спиралата ще й омръзне от твойте мигли. Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 1 889
Щот на спиралата ще й омръзне от твойте мигли. Mr. Green
   Joy Joy Joy

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Много съм доволна от МагнаСкопик на Ести Лаудер. Пак ще си взема  Peace

Добавям един глас и от мен за тази спирала! Peace

# 11
мацки благодаря ви на всички Simple Smile сега ще си запиша тези спирали и ще ги потърся в зависимост от четката ще си избера коя да е Simple Smile а иначе отностно това че не е хубаво да използваш една и съща спирала знам че при редовна и дълга употреба може да започне да ти дразни на окото или да се отрази на миглите ти...така съм чулапък незнам ама искам нова Simple Smile

# 12
  • Мнения: 369
Камито, правилно си чула, но май не си разбрала съвсем какво се има предвид. Не става дума да не ползваш една и съща марка, ами една и съща спирала. Тоест трябва да си купуваш нова спирала на 3-6 месеца, но марката може и да е същата.  Laughing

Ако все пак държиш да смениш марката, препоръчвам ти Cils á Cils или Inimitable на Chanel. Използвала съм почти всички марки от класата на Ланком и Диор, но от тези двете съм най-доволна.

# 13
Камито, правилно си чула, но май не си разбрала съвсем какво се има предвид. Не става дума да не ползваш една и съща марка, ами една и съща спирала. Тоест трябва да си купуваш нова спирала на 3-6 месеца, но марката може и да е същата.  Laughing

Ако все пак държиш да смениш марката, препоръчвам ти Cils á Cils или Inimitable на Chanel. Използвала съм почти всички марки от класата на Ланком и Диор, но от тези двете съм най-доволна.
Simple Smile не съм казала че трябва да се смени марката Simple Smile естествено че може от същата марка но на мен на лореал ми харесва само една пробвала съм всичките им спирали но те само удължават и сплъстяват само тази която ползвах удължаваше и придаваше обем и не ми спластяваше миглите...затова търся нещо такова но на друга марка Simple Smile
п.п. днес ще имам време и ще отида да си взема някоя от всичките ще имам в предвид и шанел Simple Smile
после ще споделя какво съм взела и какъв е резултатът Simple Smile

# 14
  • Mонтана
  • Мнения: 413
Щот на спиралата ще й омръзне от твойте мигли. Mr. Green
Laughing Laughing Laughing...........

Общи условия

Активация на акаунт