Ima li mi neshto?

  • 2 629
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Zdraveite i ot men Simple Smile.Shte se postaraq da buda kratka i qsna!Mnogo me mu4i edno ne6to i prosto ne mi dava mira.Shte zapo4na ot tova 4e az sam momi4e na po4ti 18 godini i otkakto sam zapo4nala da pravq sex nito vednuj ne sam se pazila.Problema mi e sega che posledniq put kogato praveh poredniq bezboren sex vsi4ko be6e mn hubavo na momenta.Beshe mi mn got Stuck Out Tongue.Oba4e 2 dni sled tova qi4nicite adski mnogo me bolqha,poduha se i se 4uvstvah adski izmorena,a ni6to ne sam pravila!Kajete mi normalno li e tova?Vuzmojno li da se e polu4ilo nqkakvo vuzpalenie i da sam polu4ila sterilitet?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 10
A i zabravih da vi kaja ne6to mn vajno.Imam poprincip nqkakva vaginalna infekciiq!Ne sam se i opitvala da q mahna!Strah me e na nego da ne mu naprava mrusno taka.I na men su6to de!Nikoga ne sam se i testvala,no mislq da go napravq v BG kato se vurna,zashtoto sega sam v USA. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 393
Бегом на доктор. Сетваш апойнтмент още в ранни зори. Първо-нелекувани инфенкции могат да ти докарат сериозни проблеми. Второ-това което описваш налага СПЕШНА консултация с генеколог. Трето-ако ми беше щерка до сега да съм те завела "под строй" на лекар Naughty

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Мило момиче, моят съвет естествено е веднага да отидеш на лекар.
Обаче, бих искала да ти кажа и нещо друго. Преди да започнеш да се мислиш за голяма, би следвало да имаш поне маааалка обща култура по въпросите на секса. И осъзнавайки колко глупаво звучат исказванията ти, седни и се пообразовай малко. Говори с майка си и тогава отивай да си сваляш гащитчике пред този и онзи.

# 4
  • Мнения: 3 929
Нещо не ми е ясно - имаш вагинална инфекция и не я лекуваш? Защо? Такива компетентни отговори на твоите въпроси едва ли тук някой може да ти даде. Разбира се, че трябва да отидеш на гинеколог. Страхуваш ли се, какво? Пари ли нямаш? Какво те спира да отидеш да те прегледа специалист?

# 5
  • София
  • Мнения: 4 273
Моля те, приеми много насериозно контрацепцията и по-точно ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО използване на презерватив. Не мога да ти чета морал. Но ако правиш безразборен секс, просто е задължително да го правиш с презерватив!  Не можеш да си представиш какво можеш да си навлечеш - толкова много болести се предават по полов път!  А ти как разбра, че са ти подути яйчниците? А че имаш инфекция? Течение ли имаш? А на кой ден от цикъла си правила секс? Мило момиче, веднага отиди на лекар! Не се срамувай! Не се притеснявай! Не чакай да си дойдеш в BG. Приеми сериозно положението. Без преглед няма как да се постави диагноза. Не го отлагай и пиши как е минало!

# 6
  • Мнения: 7 201
Първо-нелекувани инфенкции могат да ти докарат сериозни проблеми. Второ-това което описваш налага СПЕШНА консултация с генеколог. Трето-ако ми беше щерка до сега да съм те завела "под строй" на лекар Naughty
Много точно казано!Не си прави експерименти със здравето и с тялото си,защото могат да ти изиграят лоша шега! Stop

# 7
  • Мнения: 1 029
Мило момиче, моят съвет естествено е веднага да отидеш на лекар.
Обаче, бих искала да ти кажа и нещо друго. Преди да започнеш да се мислиш за голяма, би следвало да имаш поне маааалка обща култура по въпросите на секса. И осъзнавайки колко глупаво звучат исказванията ти, седни и се пообразовай малко. Говори с майка си и тогава отивай да си сваляш гащитчике пред този и онзи.


 Peaceнапълно подкрепям!И ние сме били на 18, но.......

# 8
  • Мнения: 3 241
Ще се изкажа критично, не за да те съдя, а за да те стресна.  #Cussing out

Странна работа - като имаш развален зъб чакаш ли да ти мине? Инфекцията/възпалението/гъбичките не е настинка и не се лекува с чай, освен това може да доведе до много сериозни последици.
Това, че имаш някакъв проблем е повече от ясно, трябва да те види лекар.  Naughty

А за де те мотивирам ще ти кажа, че с времето нещата ще стават по-сериозни и с много голяма вероятност ''няма да ти е вече гот'' като правиш секс.

Към цялата история ще добавя, че е ужасно безотговорно към партньора/ите ти да правиш секс без да се предпазваш, особено когато знаеш, че имаш проблем! 

# 9
  • Мнения: 10
Ami mili dami kolkoto i bezotgovorno da zvu4i vednuj go napravih v denq v koito trqbva6e da mi doide cikula.NO samo mi zakusnq sas 4 dni i mi doide.Sega sled tolkova mnogo eksperimenti sam 100% 4e ne moga da zabremeneq,zashtoto vse mi e idvalo nezavisimo dali e blio sas ili bez!Sram me e malko da si go priznaq ama celi puti se naloji da si kupq testove za bremennost.Tova be6e minaloto lqto,ama vse otricatelni pokazaha taka 4e za ni6titi4ko ne se trevoja!

# 10
# 11
  • Мнения: 1 877
Тц-тц - тц!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 12
  • Мнения: 7 201
Ami mili dami kolkoto i bezotgovorno da zvu4i vednuj go napravih v denq v koito trqbva6e da mi doide cikula.NO samo mi zakusnq sas 4 dni i mi doide.Sega sled tolkova mnogo eksperimenti sam 100% 4e ne moga da zabremeneq,zashtoto vse mi e idvalo nezavisimo dali e blio sas ili bez!Sram me e malko da si go priznaq ama celi puti se naloji da si kupq testove za bremennost.Tova be6e minaloto lqto,ama vse otricatelni pokazaha taka 4e za ni6titi4ko ne se trevoja!
Тогава защо пусна темата като не се тревожиш за нищо?!... Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 406
Ami mili dami kolkoto i bezotgovorno da zvu4i vednuj go napravih v denq v koito trqbva6e da mi doide cikula.NO samo mi zakusnq sas 4 dni i mi doide.Sega sled tolkova mnogo eksperimenti sam 100% 4e ne moga da zabremeneq,zashtoto vse mi e idvalo nezavisimo dali e blio sas ili bez!Sram me e malko da si go priznaq ama celi puti se naloji da si kupq testove za bremennost.Tova be6e minaloto lqto,ama vse otricatelni pokazaha taka 4e za ni6titi4ko ne se trevoja!
smile3527

Подиграваш се със съветите и с вниманието,което са ти дали момичетата!

# 14
  • Мнения: 3 241
Явно не е толкова "безразлична", щом пуска тема.  Дори по-скоро клони към Безлична.
Очевидно на авторката и е скучно и иска да се похвали на някого, че прави много секс Simple Smile
Това, което явно не знае, е че ние сме малко по-стари и въпреки че не сме майсторки на безразборния секс - пак сме правили доста Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт