да се преборим с косопада

  • 16 602
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте!
Имам гнездов косопад от 6 месеца и макар,че опитвам всякакви мазила нещата стават все по- зле.Знам,че няма чудодейно лекарство ,но ако някой знае ефикасни рецепти и е имал такъв проблем ще се радвам да ми пише.
Благодаря ви за съветите момичета.

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 20:41 от KRASIVIRA

# 1
  • Мнения: 146
При повечето от случаите акупунктурата помага.

# 2
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Срязваш наполовина скилида чесън и с влажната повърхност на чесъна търкаш усилено мястото, като преди това може дори да го "надраскаш" леко с дезинфекцирана игла.

# 3
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Пробвай с Alpicort. Моят мъж също е с такъв косопад. Почна от едно кръгче, но сега вече е по цялата му глава... Sad Alpicort се мажеше с него 2 пъти на ден.

# 4
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
http://www.bb-team.org/forums/viewthread/2011
Тук също можеш да намериш нещо полезно!

# 5
  • Мнения: 68
това с чесъна от Арина е наистина много ефикасно. Моя приятелка имаше проблем и наистина и помогна. Аз есента имах страхотен косопад, пакаха ми цели кичури и мислех че ще остана без коса. Препоръчаха ми Anacaps на Ducrey, освен тях си взех коприва, правиш запарка и миеш косата си с нея.  И не на последно място също нещо много ефикасно/ изпитано е от мен / - Себорал форте. То е от воден извлек от корените на чемерика и освен за гнездов косопад / алопеция ареата/ е и за себорея и стимулиране растежа на косата.
Успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 708
консултирала ли си се с лекар? може би трябва да започнеш да приемаш и нешо вътрешно + мазилата.

# 7
  • Мнения: 65
ALPIKORT F   прави чудеса.Цената е около 24 лева и ми спаси гривата на главата.

# 8
  • загубено
  • Мнения: 6 447
ALPIKORT F какво е това би ли казала нещо повече,моля те.

# 9
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Красивира, изпразни си пощенската кутия,защото не мога да ти изпратя съобщение.А този алприкорт съм го ползвала,но не получих никакво подобрение от него

# 10
  • Мнения: 29
дъщеря ми имаше проблеми с косопад,слава богу нямаше петна, но количеството коса, което падаше беше ужасяващо. Рецептата, която ни помогна бе подстрижка и имуностимуланти - ползвахме цитросепт и нещата се оправиха  newsm03 newsm10

# 11
  • София
  • Мнения: 2 658
отвара от корени от коприва, има силно стимулиращо действие. Но може би консултацията с дерматолог не е излишна Peace

# 12
  • Мнения: 66
и аз ползвах ALPIKORT но ефекта беше много малък и запо4нах с чсън един два пъти със скилитки които ги нацепвах леко с нож за дапусне сок слет това редувах със стрит чесън и да ти кажа започна да деиства.УСПЕХ

# 13
аз съм много уплашена!на 20гд съм и преди около две години забелязах петно на тила си!не потърсих никакви мерки за да израсте коса на голото място но проблема за около 6 месеца сам отмина!на това място сега косата ми е доста по гъста!останах с впечатление че това е на нервна почва!на няколко пати пак започна да ми опада косата на петна и отново без лечение зарастваха!но сега имим две нови и ми се струва че разтежа става бавно!имам малки косъмчета но ми се струва че не разтат!чудя се до кога ще имим този проблем и дали ако ми израстне коса - ще ми падне след време нова!не зимам мерки защото майка ми преди години имаше същия проблем и и мина от самосебеси!дали и на мен ще ми мине или ще продължи да опада!моля дайте съвет какво да правя!ПОмОГНЕТЕ!!!

# 14
  • Мнения: 274
На мен безотказно ми подейства биковият шампоан на Роял Сейлс Интернешънъл, а след това продължих с витаминния на същата фирма.

Общи условия

Активация на акаунт