Любители на котките

  • 800
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 608
Имали любители на котките тук?
Малкият ми син вече  на две години. В къщи обсъждаме отново котката като домашен любимец.
Ще се развам да споделите опит!

# 1
  • Дружба 2
  • Мнения: 38
Когато малкият беше на 1,5/съответно големия на 3,5/ решихме да вземем животинче.Аз много се притеснявах за горкичкото и уговорката със собственичката беше реша ли,че то е застрашено по някакъв от моите зверчета да и го върна.Сципчо живее в къщи вече почти 2 години и е привързан единствено и само към децата,колкото и да го мачкат,стрелят,гонят...Той дори е щастлив от цялата суматоха и играе наравно с тях.Следобяд спи в краката на малкия,а вечер на големия.Аз естествено изпълнявам ролята на слугинята,а истинските господари са малките човечета...Всички много го обичаме и наистина ще се радваме и вие да намерите своето животинче!Успех!

# 2
  • Мнения: 5 173
Вкъщи винаги сме имали котка. Сега гледаме 1 момиченце - Шели и 1 котарак. Котаракът е глезанът вкъщи. Мн си го обичаме. Всяка вечер чака на прозореца да го вкараме да спи под юргана ми. Голям е МъмУан. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 784
Обожавам котки. Мъжа ми не им е почитател и в къщи нямаме. Но при майка ми, където почти всяка вечер гостуваме, уикендите и по цял ден, та майка ми и баща ми си имат котарак и Калоян много му се радва. Двамата се разбират перфектно.

# 4
  • Мнения: 3 034
обичам почти всякакви животни, израснала съм с доста, в момента имам котарана и с бебо ще си съжителстват, докато не си вземем и кученце, че ни липсва екшъна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт