Драгомир Драганов - как отслабнал?

  • 2 284
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Как е отслабнал Драго Чая? Знам, че доста опити направи, но резултатите бяха краткотрайни. Този път обаче, успехът е налице. Каза, че е свалил 15 кг. Изглеждаше и доста подмладен. Дайте подробности..

# 1
  • Мнения: 888
  33uu  33uu  33uu
Кафе Витаголд?  Joy

# 2
вчера вечерта го гледах в шоуто на Азис там каза,че е отслабнал с много глад,не каза повече под претекст,че с Азис се познават от много години и нямало нужда да го пита неща,които и преди са коментирали двамата и на които Азис знае отговора,това знам аз

# 3
  • Варна
  • Мнения: 870
той и във друго предаване каза че е отслабнал от глад

# 4
  • Мнения: 487
аз пък съм чела че е бил при д-р Емилова

# 5
  • Мнения: 572
казвал е, че е ядял по веднъж на ден  към 16:00-17:00 часа.
после може да е сменил начина на хранене като е видял, че е постогнал резултати и затова да изглежда подмладен.

# 6
  • Мнения: 230
Хм..ясно..не мога да си представя да ям днес в 5 ч. и да знам, че чак до 5 на следващия ден няма да хапна... Това, ако не друго, е ужас за нервната система... Аз знам, че дори и тези, които цял ден ядат и спират в 17 до следващата сутрин, трудно се преборват с идеята, че цяла вечер нямат право на нищо...
Ако Драго е успял да прави това, дори само няколко дена, със сигурност е проявил голяма воля.

# 7
# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Оф, Ксеникал.  Tired Подръцал се е горкият.

# 9
  • Мнения: 4 176
Да бе. Минути за реклама.....Глупости!
Глад, глад и това е. Ксеникал бла бла.
Защо четох някъде, че бил забранен в Америка ли къде беше, че предизвиквал рак на дебелото черво. "Знам, че може да се пие с години". Той пък от къде знае?
За да се докаже вредата или обратното от даден продукт трябват доста изследвания и наблюдения. Глупости!

# 10
  • Мнения: 413
I az znam 4e e ksenikal. Probvala sam go. Kak se sere maznina i perat ga6ti. Kvoto kapne6 mazno izliza, a ako prydne6-lele majko Shocked Shocked

# 11
  • София
  • Мнения: 3 789
I az znam 4e e ksenikal. Probvala sam go. Kak se sere maznina i perat ga6ti. Kvoto kapne6 mazno izliza, a ako prydne6-lele majko Shocked Shocked
Него за това ли го нямаше известно време в публичното простраснсто? newsm78 Седял си е у тях, прал е гащи или сменял памперси Joy

Една бичша колежка го пиеше преди години този Ксеникал, резултата беше нулев, ама и тя си хапваше стабилно

# 12
  • Мнения: 215
Как е отслабнал Драго Чая? Знам, че доста опити направи, но резултатите бяха краткотрайни. Този път обаче, успехът е налице. Каза, че е свалил 15 кг. Изглеждаше и доста подмладен. Дайте подробности..

Каза, че глад му е майката  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт