Само за мъже

  • 3 016
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Искам да ви попитам вас татковци!
Моят мъж не ме иска откакто забременях. Редките случаи когато съм отваряла тази тема ме е наричал нифоманка. А проблема е, не че ми е зор дали ме иска, поради простата причина, че аз също не го искам - даже бих казала че станах безполова и а-сексулна.Особено след раждането, когато той за дни се промени.От любвеобвилен към мен стана студен- само детето го интересува в нашите взаимоотношения
А кажете сега, аз кво да правя в тая ситуация?

# 1
  • Мнения: 274
Искам да ви попитам вас татковци!
Моят мъж не ме иска откакто забременях. Редките случаи когато съм отваряла тази тема ме е наричал нифоманка. А проблема е, не че ми е зор дали ме иска, поради простата причина, че аз също не го искам - даже бих казала че станах безполова и а-сексулна.Особено след раждането, когато той за дни се промени.От любвеобвилен към мен стана студен- само детето го интересува в нашите взаимоотношения
А кажете сега, аз кво да правя в тая ситуация?

Първо, ти вместо "гъска безподобна" , както сама се наричаш, трябва да станеш "яка пичка" или нещо подобно....МОже тогава да потръгнат нещата Simple Smile


И второ, мъжът ти трябва малко да се поограмоти...Simple Smile Един вид да попрочете малко странична литература и тн Simple Smile Най-малкото, за да може да квалифицира по-правилно жените...и да разбере какво значи нимфоманка. Simple Smile

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
шъ съ упрайте .... либоф дъ има.

# 3
  • Мнения: 521
Да, да  мерси

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
след като е "Да, да мерси" защо пускаш тема?

# 5
Къф е проблема ,щом като и ти не го искаш?Значи сте квит.

# 6
  • Мнения: 1 599
Къф е проблема ,щом като и ти не го искаш?Значи сте квит.

Е хайде сега какъв и е проблема... проблема е че едно семейство ..или една връзка без секс не може.... една жена иска да е обичана, желана и да има добър полов живот. Както селинджър казва да стане яка пичка...ама и това не помага.... може всички мъже да те харесват и младежа пак да не те забележи.
Според мен трябва един период да станеш мила и да по съблазняваш повече  мъжът си... да го галиш... и нали си знаеш женските номера! Прави това, което той обича.. но ако не стане веднага да не се откажеш... упоритост! Дайте си малко време !
Успех

# 7
А как се става "яка пичка"? и какви са тия женски номера? newsm78 моля споделете

# 8
Я какви неща те съветват татковците?
Не ги слушай, при теб всичко е нормално, а той му кажи да се прегледа,
защото причината е в него, а не в теб.

 #2gunfire

# 9
  • Мнения: 116
И на мене ми се мота нещо из акъла за пернатите животни, та те спасили Рим, а ти на един мъж се мориш.
Давай му повече зеленчуци да яде, виж зайците. Laughing
рр.
Докторите в родилното казаха да не барам 40 дена, да не са си направили майтап с 4 месеца при вас  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 423
Проблема в такъв случай е и в двамата. той не те иска, ти не го искаш....защо тогава изобщо трябва да правите секс, след като и двамата нямате нужда от това?

# 11
  • Мнения: 1 554
Проблема в такъв случай е и в двамата. той не те иска, ти не го искаш....защо тогава изобщо трябва да правите секс, след като и двамата нямате нужда от това?
ти пък много веща стана Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5
намери си занимания, тренирай физически и умствено, развивай се... и така две в едно...вдигаш левал и привличаш вниманието му...

п.п. абе споменах ли да даваш много любов на детето?!

# 13
  • Мнения: 521
Ама то проблема не е в секса, а в промяната в отношението след появатата на детето.
izrutka , нима може да става въпрос да не се обича едно дете??И двамата много я обичаме
Беше ми любопитно да попитам има ли и други такива мъже??

# 14
  • Мнения: 5
Моят мъж не ме иска откакто забременях.

секса не е проблем, а не те желае...не разбирам...

нормално е взаимоотношенията ви да се изменят...вече сте трима...въпроса е да сте с равни преоритети...

Общи условия

Активация на акаунт