Шансът да съм бременна въпреки хапче "след"

  • 1 128
  • 8
  •   1
Отговори
Може би темата въобще не е за тук, но ми се налага да пиша анонимно и затова реших да я сложа тук. Надявам се да ме извините, ако е извън контекста и да ми помогнете с малко информация.

След гаф, който предполага, че може би съм забременяла, купих хапче "Ескапеле". Навремето съм пила Постинор, оказа се, че вече няма Постинор, а това Ескапеле го замества. На листовката пишеше, че предпазва едва 84 %. Имате ли информация доколо надеждно е това хапче и до колко силно да се притеснявам?  Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
Притеснявай се, докато не отидеш на лекар.
Купи си тестове. Стискай палци.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 965
Явно шансът наистина е 84%, защото тук съм чела постове на няколко момичета, които са забременели след контрацепция с въпросното хапче.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 273
Зависи колко часа след половия контакт си го взела. Колкото по-късно, толкова по-голяма е вероятността от зачеване.

# 4
  • Мнения: 3 241
Леа добре го е казала, а и по мое мнение също е възможно. Знам за такъв случай.

# 5
  • varna
  • Мнения: 404
и аз знам за доста мами,които са забременяли след такова хапче!НО....ти може да имаш късмет

# 6
  • Мнения: 572
не се шашкай чак толкова - не винаги бебетата стават толкова лесно.
а за да не стават гафове - ползвай презервативи и то качествени, защото и честата употреба на ескапел не е препоръчителна

# 7
  • Мнения: 4 784
Аз съм била в твоята ситуация, пих същите хапчета и не забременях. Но имам приятелка, която преди години, когато още имаше Постинор, въпреки че беше пила, пак забременя.

# 8
  • Мнения: 812
Притеснявай се, докато не отидеш на лекар.
Купи си тестове. Стискай палци.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт