Търсене на дом.....

  • 3 492
  • 46
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 789
Не знам дали темата ми е подходяща за този форум, ако модераторите сметнат за неудачно- моля да я премахнат!

Търся да си закупя собствено жилище- апартамент или къща, в София или околностите й, може и близките села, в разстояние до 15-20 км.
Ако някой предлага жилище за продажба на разумна цена или има инфо за такова- нека ми пише или тук, или на лични!
Благодаря предварително!

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 20:26 от Мишле_

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
250 евро на квадрат жилищна площ или обща площ или + двора очакваш?

# 2
  • Мнения: 786
В момента си купувам жилище, живея в провинцията, 250 евро не струват даже панелките, и пак казвам - говоря за провинция. Може би имаш предвид, че строежът не излиза толкова, но продажбата  Shocked newsm78

# 3
  • Мнения: 302
Добре дошла в реалността.И аз мисля че това са космически и нереални цени,но...Ние миналото лято взехме жилище на 350 евро квадрат,в Търново...А сега вече сигурно са над 450...

# 4
  • Мнения: 46 430
За мен две, ако може  Rolling Eyes


Мишле_, това е свободен пазар, цената се определя от търсенето и предлагането. Кажи ми поне 1 причина, някой да продаде имота си на теб, а не на друг купувач, който му дава 4 пъти повече  newsm78 ти, ако беше продавач, щеше ли да го направиш?

# 5
  • Мнения: 18 542
Какво значи "1 кв.м , с всички екстри (блинд. врати, дограма, теракот, ламинат, джакузи, т.н...) не може да надхвърли повече от 250 Евро" това цената на материалите, на материалите и труда или?! на кое това е макс цена?
В София не само, че няма да намериш готово жилище за такава цена, ами дори и непостроено (на зелено) няма да намериш.

# 6
  • Мнения: 1 322
250 евро е себестойността на квадратен метър. Всичко останло нагоре е печалбата на продавачите. Но ако си мислиш че ще намериш квадратен метър от 300 евро жестоко се лъжеш. От мен успех в търсенето и дано намериш нещо на сносна цена.

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
250евро ако ти си го правиш и икономисваш от материала.

# 8
  • Мнения: 2 891
Леле, това са чудни цени. Като намерите двете на Никол, помогнете и на мен. Едно ми търябва. Скромна съм  Laughing

# 9
Истината е , че може да се намери на тези цени ......................  Hug
Заповядай в Ботунец -там са най-разумните хора и продават на разумните цени, които си споменала. Остави ги спекулантите  Money

Успех  ! Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 2 952
Записвам се под номер 3 в списъка на мечтателите. Първа Никол, втора jj okocha, после ида аз. Каквото остане.

# 11
  • Мнения: 107
Записвам се под номер 3 в списъка на мечтателите. Първа Никол, втора jj okocha, после ида аз. Каквото остане.
Аз съм следваща  Whistling
За 250 Евро/кв.м и гараж не можеш да си купиш  ooooh!

# 12
  • Мнения: 2 891
Какъв гараж  Laughing На мен ми искат за 10 квадрата гараж - 8 хил. Е

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Ама ти сериозно ли мислиш, че ще намериш такава цена 250-300Е на кв? Това дори в провинцията трудно ще стане за ново строителство  ooooh! Може в някое село, дето има 5 човека на кръст да стане номера, ама за София и др. големи градове, че и малки забрави просто  ooooh!

п.п. И аз на опашката след Никол и jj okocha  Whistling

# 14
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, май не ме разбрахте. Hug
Прекрасно съм запозната с цените на жил. имоти към момента в Сф.
Просто споделих мнение за това как и колко се спекулира с цените на недвиж. имоти  (само на това ли? #2gunfire)
В никакъв случай не казвам, че търся да закупя жилище за 250 Е за кв.м.  Казах ви само колко излиза себестойността с вкл. материали, труд и други. Всичко останало си е чиста печалба! Прекрасно знам, че на такава цена няма как да намеря, все пак и предприемачите трябва хляб да ядат. Само споделих, че печалбарството им в един момент взема нерални граници.....
Камамбер, дали е ново строителство или не  не е определящото в случая!

Общи условия

Активация на акаунт