ох,наистина не издържам! ! !

  • 18 947
  • 81
  •   1
Отговори
здравейте на всички....ще съм благодарна ако ми помогнете,защото наистина имам сериозен проблем и незнам как да се справя с него! Значи отнася се за мъжът ми и неговото семейство т.е. неговата майка и неговата сестра.От доста време сме заедно,почти на 6-тия месец заживях у тях(той живее с майка си и сестра си)и сега сме още заедно но искам да живеем отделени от майка му и сестра му...и това ще стане след 1 година.Проблема е че не мога да възприема за нормално това което прави неговото семейство,майка му и сестра му(която е на маята възраст)се разкарват по прашки и къси потничета.общо взето всичко им се вижда-и не само това...сестра му излиза от банята и се обръща с гръб към нас и започва да си облича дрехите,уж се закрила с хавлията ама всичко се вижда,като си облече сутиена и прашките си маха нацяло хавлията и тогава си облича анцунга.незнам защо не го прави в нейната стая...ама не мога да и кажа "махай се ". #2gunfire
  когато се сабираме всички заедно по някакъв повод,и когато сме малко пийнали,започват да танцуват доста странно(ако някой не ги познава ще си каже че имат някакви по интимни отношения).мъжът ми я снима,а тя си дърпа деколтето на блузата ...и това не са единични случаи.
       Вечер когато се прибираме по късно,отваряме входната врата (която е точно срещу стаята на сестра му) и тя си спинка надупена по потниче и прашки.    #ShockedЕ,омразна ми вече ???ако искат да спат голи защо поне не си затварят вратата.Незнам как да постъпя,не искам след време като имам дете да гледа как баба му се разкарва по прашки.Е моля ви дайте ми съвет.Какво да правя???Благодаря предварително...

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
интересен стил, прилича на една друга тема и на разни по-стари.
класифицира се като "Пързалкаджийски"
успех с фамилията.

# 2
  • Мнения: 431
 newsm45

мъка, майкооо, мъка
тия прашки ей...
а Сървайвър цял месец гледа ли?
на оная чалгаджийката прашките.
нема страшно, нали барем с прашки е жената

а иначе драма голяма,
аз все пак да се уточня: Ти защо не издържаш точно? щото ти се ще или щото не ти харесва гледката


ей много се хиля

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Защо не им намекнеш, че не ти е приятно? Или да им го кажеш директно.

# 4
  • Мнения: 3 423
Тебе те е шубе мъжът ти да не
би да стане импотентен, така ли.
Не бой се, няма скоро да стане.

# 5
  • Мнения: 17 546
На вас пък всичко пързалка ви изглежда и мноо смешно!  Crossing Arms Като се оженихме с моя мъж преди мнооого години, майка му като влезеше да се къпе си оставяше хавлията на кревата в нейната стая и познайте:  Shocked гола-голеничка, чудна гледка, от банята - шляп-шляп до стаята и там се загръща с хавлийката Sick Sick Sick Или пък аз се къпя, а на нея и трябвало нещо от банята, няма да почука и да каже да и дам квото и трябва, ами фрас! отваря се вратата и тя си влиза все едно, че няма никой там. До такава степен беше нахална и безочлива, че си влизаше в стаята ни когато и хрумне през цялото денонощие и дори ни е хващала един върху друг и какво си мислите че направи? Не Naughty не излезе набързо! Напротив, влезе и седна и си пусна телевизора, все едно, че няма никой в стаята, пък най-малко младоженци на калъп!!! #Cussing out Издържах  цели 6 месеца! Да не си мислите само, че мъж ми не и е правил забележки! 1000000000 пъти..... Та тя влизаше да го завива вечер след като се оженихме... Като си споня и ми се драйфа, щото тя не беше и на средна възраст по това време, а на 60 години! И можете да си представите тази "хубост" от 75 кила, разпределена на 150 см в бабешка, вече, възраст!
 Та по този повод искрено ти съчувствам! Кресни здраво на мъжа ти, щото и за мен не е нормално това!

# 6
Ами всъщност съм намеквала на мъжа ми,но той не го смята за нередно това, защото това все пак е майка му  и сестричката му.какво толкова като ги вижда голи,нищо.Аз също имам брат но никога не съм се разкарвала гола пред него...незнам аз ли съм със странни разбирания.това нормално ли е??? Успокоявам се че след 1 година вече няма да съм с тях.

# 7
  • Мнения: 200
Е лошото е че съпругът ти върви с бонуси (свекърва и зълва) ама това е положението. Желая ти час по скоро да заживеете самостоятелно. А да им правиш забележки смисъл няма...Народът казва, научено куче л.... да яде...

# 8
  • Мнения: 421
 Shocked Shocked
     Ако това е истина (а допускам,че е) ...направо изпадам в тиха лудуст  Laughing  Ако милото ми така правеше щах да си направя фотошоп с някой гол мъжага и щях да виакм,че това е отдавна загубения ми братовчед  Laughing
    Защо не пробваш и ти да се проазходиш малко по прашки?
    А на мъжа ти каза ли му,че ти е неприятно?

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 15:01 от ProstoAz

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 5 074
Ами поразходи се и ти един-два пъти гола пред всички тях ! Най-малкото на мъжа ти ще му направи впечатление, защото ще е необичайно за теб. И тогава му кажи какво мислиш за другите голи из къщи  Peace

# 11
  • Мнения: 804
Не си създавай излишно напрежение.
Ние също сме приели подобен модел на поведение (понякога ходим по бельо) това просто е стила на нашето семейство.
Приеми, че може би и те са свикнали да живеят по този начин и това не е насочено към теб, нито пък означава, че има нещо сбъркано в отношенията между съпругът ти и близките му.

# 12
  • софия
  • Мнения: 3 341
Стискай зъби.Така или иначе те така са свикнали не вярвам да можеш да промениш нещо,най-много да се изпокарате.Пък и след една година ще избягаш от гледката на телесата им. newsm53

# 13
  • Мнения: 139
Какво не издържаш? Приела си най-доброволно да живееш в друго семейство, което си има свой начин на живот и сега се оплакваш. Не мога да те разбера. Надявам се не очакваш 3-ма души да променят привичките си само защото ти си благоволила да живееш в дома им. Когато/ако брат ми доведе приятелката/съпругата си вкъщи изобщо не смятам да се променям заради нея, или да съобразявам облеклото и поведението си с нея, нито пък налагам ограничения на брат ми когато приятелят ми е у нас. На който не му изнася нещо - свят широк, пътеки много.

# 14
там е работата че не искам да се карам с моята "свекърва" или със сетра му,ама не го разбирам това...и някак странно се чувствам когато видя моя как гледа сестра си полу гола . . .незнам...казвам му че не е норманло и не ми е приятно. те постоянно си ходят така...разбирам да се е случвало 2-3 пъти ама това е всеки ден.Нямам търпение да се махнем.
     Е съжалявам ако съм те ядоссала       muneca de porcelana     ама аз не съм се преобличала пред брат ми ,и смятам че е ненормално той да ме вижда гола...Прибираме се и я гледам как се е нагъзила.боже мой.Не искам мъжа ми да гледа голи жени из апартамента си.

Общи условия

Активация на акаунт