препоръчайте ми детски уролог

  • 7 055
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
  Бих била благодарна за препоръчан детски уролог. Предстои да водя 7 месечно дете заради течност в тестиса. Предпочитам да проуча преди да се хвърля на 1вия срещнат.
  Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 162
Освен детски уролози, каквито има само в "Пирогов", има и детски хирурзи, които се занимават с проблемите на тестиса и кожичката на пениса.
Приемната на детска урология е във двора на "Пирогов", там има колеги до обед.
Приемната на Детска хирургия е в по-малката сграда до големия корпус на "Пирогов". Кабинетът работи 24 часа. Hug

Вижте нашия сайт:  www.pedsurg.net

# 2
  • Мнения: 46
  Doktor Ogi, Благодаря за информацията! Ще се възползвам от нея.
Надявам се проблема на сина ми да не е сериозен.

# 3
  • Мнения: 2 837
 И на нас ни правиха операция преди 8 месеца от хидроцеле и херния. Мнооого съм благодарна на д-р Пандаров от "Пирогов" - препоръчвам ти го - не е от най-приказливите, но е изключителен специалист и обича децата.

# 4
Д-р Митева, медицински център "Детско здраве", който работи с НЗОК, но трябва да си запишете час. Тел. 9524297

# 5
  • Мнения: 2 837
Аз бях в "Детско здраве" при д-р Пенджакова, но тя ме препрати към д-р Пандаров в Детска урология на "Пирогов".

# 6
  • София
  • Мнения: 3 162
В "Детско здраве" на ул.Ами Буе работят много добри педиатри, но няма хирурзи.
Детските хирурзи и уролози са наблизо - в "Пирогов".
Аз също предпочитам д-р Пандарев когато става дума за бъбречни проблеми.

# 7
  • Мнения: 46
   А дали случайно знаете работното по-скоро приемното време на д-р Момчилов?

# 8
  • Мнения: 2 837
Ами ако не се лъжа той е в болницата всяка сутрин. Когато приеха Румен, той беше в приемен кабинет. Обади се в Детска урология да попиташ.

# 9
  • Мнения: 82
Препоръчвам ти доктор Оги, който оперира малкият ми син, и съм искренно благодарна! Пиши ми лично ако искаш за подробности.

# 10
  • Мнения: 506
Д-р Момчилов тел.0888770310 и 9154341,342 ние в четвъртък ходихме и беше там до обяд,незнам иначе дали има график или ходи всеки ден в приемния кабинет

# 11
  • Мнения: 4 180
доц.кънчев, пирогов

Общи условия

Активация на акаунт