Д-р. Георгиев - Майчин дом, гр. Варна, моля дайте мнение

  • 1 353
  • 5
  •   1
Отговори
Моля, дайте мнение за Д-р. Георгиев от МД Варна. Тази седмица имам час и искам да знам дали мога да го избера за лекар който да проследи бременноста ми. От скоро съм във Варна и благодарение на форумите се насочих към МД, но там не всички работят с касата. Георгиев, Георгиева, Великова и Сариев са хората, които работят с касата. Ще съм благодарна, ако ми дадете мнение за който и да е от тях. По всяка вероятност щте раждам секцио, ако това е от значение. Благодаря ви много

# 1
# 2
Незнам дали ще съм ти полезна,но преди 2 седмици родих със секцио мойта бебка в Майчин Дом. Секциото ми го направи д-р Яков,който също работи със здравната каса. Д-р Георгиев идва няколко пъти на визитация и по мои наблюдения и мнения на други жени раждали в Майчин Дом,е много внимателен и добър специалист.

# 3
# 4
  • Мнения: 8
Надявам се, че не се включвам късно по темата. Преди две години и половина  родих прекрасната ми дъщеричка при д-р Георгиев, и съм изкючително доволна и щастлива. Горещо го препоръчвам на всички мои приятелки. Очудвам се , че никой не е отговорил, защото много момичета от форума са раждали при него. Много сърдечен човек и много добър специалист. Наистина ви го препоръчвам.
Родих със секцио, всичко беше прекрасно, а ако знаете какъв шев ми е напражил д-р Георгиев - честна дума в момента изобщо не се вижда- буквално нищо - не преувеличавам. Пожелавам ви успех и ми пишете за повече подробност.

# 5
AZ sam pri d-r Georgiev i sam mnogo dovolna.Sega sam v sedmia mesec i ot na4aloto sam pod negovo nabludenie.Toi e mnogo vnimatelen i  mnogo dobre mi obiasniava za vsiako edno neshto.Dano vsi4ko e nared smiatam da rajdam pri nego.Niama da sajaliavate ako se zapishete pri d-r Georgiev.

Общи условия

Активация на акаунт