Како и туй тъпото по време на диета?

  • 940
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Ае хора добре на диета съм и има 1 време покрай диетата в,която МИСЛЯ САМО ЗА ХРАНА И СИ КАЗВАМ,ЧЕ СЕГА ЩЕ ХАПНА А УТРЕ ЩЕ СИ Я НАПРАВЯ ДИЕТАТА,И ТОЧНО ТОВА МИ ПРОВАЛЯ ВСИЧКИТЕ ДИЕТИ ?!

# 1
# 2
  • Мнения: 1 432
Аха, при вси4ки е така.И при мен...........Горе долу 2 седмици почвах диетата........От понеделник по4нах ,но се старая да  не мисля 4е съм на диета  Crazy

# 3
  • Мнения: 4 678
Върви на училище Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 789
Ооо, Поци, ти някакъв контрол налагаш май  Joy

# 5
  • Мнения: 4 678
Нищо лично Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 950
Ае хора добре на диета съм и има 1 време покрай диетата в,която МИСЛЯ САМО ЗА ХРАНА И СИ КАЗВАМ,ЧЕ СЕГА ЩЕ ХАПНА А УТРЕ ЩЕ СИ Я НАПРАВЯ ДИЕТАТА,И ТОЧНО ТОВА МИ ПРОВАЛЯ ВСИЧКИТЕ ДИЕТИ ?!
Аз по този начин от 65 успях да стигна до 83 кг за 3-4 години.  Joy Joy Joy Мъка , мъка , а сега съм решила таз с труд постигната фигура да я развалям на по-малка.
А сега сериозно - ако искаш да отслабваш - започвай диетата от днес , а не от утре , защото това от утре означава още трупнати килограми и естествено още по-трудно сваляне. И диетата и спортния режим трябва да продължи и доста време след достигане на желаното тегло.  Успех!

# 7
  • Мнения: 33
Ох, доста хора сме с тази мантра "От утре почвам"....Simple Smile
Моят опит показва, че по-малко стресиращо е режим да се зпочва не рязко, а с нямаление на прегрешенията всеки ден и така да кажем на 5 ден вече започване стриктно. Другото бързо изхабява психиката и мотивацията и обрича на провал предварително.
Чувството за вина, че "ето и днес се провалих" допълнително усложнява...затова всеки ден малко все по-малко прегрешения и така и организмът и психиката се настройват. При мен поне действа.

# 8
  • Мнения: 888
Просто трябва да се забрави таз дума "диета" и да се използват думите"хранителен режим" и "спорт".Ей така нещата си идват на мястото без глад и стрес Peace

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 12:13 от вайлет

# 9
  • Мнения: 941
и при мен е така, всеки ден се провалям, не с диетата а с неяденето на шоколад, това трябва да премахта, това ми е лошия навик, но като стане към 14ч и се предавам

# 10
  • Мнения: 2 172
Ох, доста хора сме с тази мантра "От утре почвам"....Simple Smile
Моят опит показва, че по-малко стресиращо е режим да се зпочва не рязко, а с нямаление на прегрешенията всеки ден и така да кажем на 5 ден вече започване стриктно. Другото бързо изхабява психиката и мотивацията и обрича на провал предварително.
Чувството за вина, че "ето и днес се провалих" допълнително усложнява...затова всеки ден малко все по-малко прегрешения и така и организмът и психиката се настройват. При мен поне действа.

Ама точно!Все едно аз съм го писала! Peace

# 11
  • Мнения: 1 197
И аз съм така,то май почти всички Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт