Някой купувал ли е подарък от Gift.bg?

  • 1 582
  • 2
  •   1
Отговори
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Наближава Рождения Ден на половинката  Heart Eyes и му харесах оригинален подарък от  www.gift.bg  Grinning , но още малко се колебая дали да му го поръчам /подаръкът е всъщност подаръчен сертификат/, тъй като никога до сега не съм правила такъв вид поръчка/доставка  ooooh!
Някой да е купувал подарък от въпросния сайт  Thinking Доволни ли сте от доставката  Thinking, а от подаръка  newsm78 .... Всякакви отзиви са добре дошли  Hug

# 1
Миналата година на съпруга ми исках да направя изненада и то каква изненада стана anti.
Първо им звънах да ги питам за въпросните дати за гмуркане в Лозенец, те ми казаха че няма никакъв проблем за определената 16.07(рожденият ден на моя съпруг) и аз платих по куриер. След това няколко дни преди 16.07, аз им звънах да ми дадат тел на инструктора и стана каквото стана.
Казаха ми, че не съм разбрала на 16.07 такава дата нямало имало на 20.07- поспорихме, но вече бях платила и бяхме в провинцията. А аз така бях планирала, че по това време щяхме да сме на море на рожденият ден, а на 19.07 си тръгвахме. Казаха ми, че до септември които и ден да отидем ще може да се възползва от подаръка. Тогава им казах, че анулирам поръчката и искам да ми върнат парите, а те ми казаха че не връщат пари и без това какво са 78лв. Аз и казах, че ако за нея не са нищо за мен са.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 604
Аз пък съм доволна, но съм поръчвала само един път. Може просто да съм имала късмет. Нека да се включат и други момичета да кажат.

Общи условия

Активация на акаунт