Слагат ли епидурална упойка в Окръжна болница Варна???

  • 897
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Мили мами, които сте раждали там, можете ли да кажете дали има чалъм да сложат такава упойка при нормално(вагинално) раждане или това е практика само на Майчин дом??? Много ми е нужно да разбера, защото трябва да си избирам болница и лекар за раждането, искам в Окръжна, но ако няма епидурална........да вървя към Майчин дом! Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 695
Записвам се да следя темата, защото и мен ме интересува този въпрос. Досега във форума съм намерила само информация, че в ОкрБ слагат венозна система с обезболяващи когато започне раждането. Аз имам доста нисък праг на болката, случвало се е да имам чувството, че ще полудея от менструални болки и смятам да попитам все пак и др. Скочев когато отида на преглед в края на седмицата какви възможности за обезболяване ще имам. Но ми се струва, че ще трябва да се простя с мечтите си за безболезнено раждане този път, приоритет ми е да имам доверие на лекаря, а ако той не желае да води раждане с епидурална анестезия... Прочетох също, че в ОкрБ условията стават все по-добри, убедена съм че скоро ще има възможност и да се ражда с епидурална упойка, което е нормална практика за "развитата" медицина... Т.е. следващия път може да съм късметлийка Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт