rejdaneto

  • 698
  • 6
  •   1
Отговори
kajete ne6to za rajdaneto v 6einovo newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 387
Е, бъди малко по-конкретна де Wink Какво точно те интересува? Аз раждах там 2005г. без уговорка и си платих само епидуралната. Като цяло съм доволна от персонала с едно изключение /Чорбова/- можеш да погледнеш темата за лекарите в Шейново. 

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
Раждах там със секцио преди осем месеца. Доволна съм като цяло.
Това достатъчно ли е? Grinning
Кажи какво те интересува по-точно. Wink

# 3
  • софия
  • Мнения: 257
Ражадах в Шейново преди 3 месеца с уговорка. По принцип съм доволна. Лошото-липса на информация за бебетата, ужасни условия за родилките,никаква помощ за кърмене и никаква грижа за родилките. Доброто- перфектно отношение и професионализъм на хората в предродилна и родилна зала, отделения по неонатология и специалисти при проблем с бебо.

# 4
prestoi mi rajdane. mislia da e v Sv.Sofia.Kakvo triabva da si nosa.
blagodaria predvaritelno.

# 5
  • Мнения: 1 599
Ражадах в Шейново преди 3 месеца с уговорка. По принцип съм доволна. Лошото-липса на информация за бебетата, ужасни условия за родилките,никаква помощ за кърмене и никаква грижа за родилките. Доброто- перфектно отношение и професионализъм на хората в предродилна и родилна зала, отделения по неонатология и специалисти при проблем с бебо.

На вуйчо ми жена ражда там.. като специалисти по израждане са ок....но от там нататъка... грижите по бебетата са пълна нула...бяха я изписали с жълтеница (а тя беше във вип стая... платено и тн... ) няма да споменавам само през какви мъки минаха, заради груба лекарска грешка...трябва ли им места

# 6
  • София
  • Мнения: 431
От раждането съм доволна (бях с уговорка), но след раждането общо взето нищо не беше на ниво.

Общи условия

Активация на акаунт