В 15 седмица съм но не съм напълняла?

  • 6 170
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте,

Много се радвам че го има този форум Simple Smile. Намирам много теми които ме вълнуват и много ми помагате с мненията си. Чета форума редовно и ето че реших да ви пиша по един въпрос който ме вълнува. Иска ми се да чуя мнение различно от лекарското. Извинявам се ако въпросът вече е бил обсъждан и аз съм го пропуснала.
Аз съм бременна с близнаци в 15-та седмица и не съм напълняла въобще, даже отслабнах малко. В началото ми беше доста лошо и не се хранех много, освен това бях и болна за 1 седмица и тогава се хранех по-малко от обикновено. Въпросът ми е дали това да не съм наддала килограми е нормално? Когато гледат бебетата на УЗ докторите казват че се развиват нормално. Аз си имам вече малко коремче и апетит си имам, но съм си едни и същи килограми. Моля да споделите при вас как е - още от самото началото ли започнахте да пълнеете или от един момент натам? Да добавя още че забременях чрез инвитро, не знам дали това има някакво значение за килограмите.
Благодаря ви за отговорите Simple Smile.

# 1
  • Мнения: 983
Първо честито и дано всичко да мине по вода!
Аз до четвъртия месец, също слабеех. То нямаше как да е иначе, защото много повръщах. Даже лежах и в болница, заради повръщането. На мен също ми казаха, че било нормално да слабея. От сега нататък ще започнеш да качваш килограми. Пък и най-важното е да се развиват добре бебчетата. Моята лекарка през цялата бременност ме е теглила 3-4 пъти сигурно, което е показателно, че не това е най-важното.

# 2
  • Мнения: 1 174
Аз също до тези седмици не бях качила нищо,не повръщах,но нямах много апетит.После 25 кг до края си сложих Mr. GreenНе е нещо притеснително,важното е,че бебоците са добре и ти се чустваш добре,желая ти лека бременност! Hug

# 3
  • Мнения: 412
не се тревожи - и аз първата бременност слабеех в началото а после наведнъж качих 25 Embarassed
сега (тази бременност вече не са близнаци) пълнея от първият ден;вече съм качила 8 кг Crazy
така че всичко е всеки път различно и индивидуално - както бебовците си решат newsm78

# 4
  • Мнения: 286
Здравей и от мен Milena_m,честита ти радост!
Аз също отслабнах отначало,като някои други и аз повръщах до 4 месец много и почти не се хранех много много,но бебетата ми също се развиваха добре както при теб.Почти до края бях качила 17 кг,и като влезнах да раждам вече бях качила точно 20кг и родих момчетата по 3 кг и двамата,така че не се притеснявай,желая ти до края лека бременност и успешен финал. 
  bouquet Hug  bouquet

# 5
  • Мнения: 8
Много ме успокоихте че и при вас е било така Simple Smile. Благодаря ви много. Скоро сигурно ще се хваля че съм започнала да наддавам Simple Smile.
Пропуснах да кажа че хемоглобина ми започна да пада и започнах да пия витамини Центрум Матерна. Имате ли наблюдения дали от тях се увеличава прекалено много апетита и от там и теглото...

# 6
  • Мнения: 1 959
Аз не съм повръщала но до сега съм качила само 15кг./а сега съм 31-32 седмици/В началото не можех да понасям месо и живеех само на салати плодове и зеленчици.В момента ако ме гледаш в гръб няма и да предположиш че съм бремена/което за мен е супер/Не се притеснявай щом докторите не виждат проблем.Леко бременеене. Peace

Общи условия

Активация на акаунт