кой сезон е най подходящ

  • 2 283
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Скъпи мамчета, моля да ме извините за вероятно глупавия въпрос. Знам,че тези неща не винаги могат да се предвидят. Но все апк реших да пита за вашето мнение,провокирана от разговор с приятели на тема "Кой е най-подходящия сезон за раждане на бабе?",според едни това беше пролетта,заради топлото време,според други пък зимата,защото и без това първите месеци трябвало да се седи повече вкъщи. Вие,които имате вече деца как смятате?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Много исках лятно бебе, но уви и двете ми деца са родени октомври. Природата си знае работата  Peace

# 2
  • Мнения: 132
Синът ми е роден лятото но преди да забременея не съм се замисляла над този въпрос.Според мен е добре де е пролетт, лятото а защо не и есента само за зимата имам съмнения дали е добре особено в грипния сезон, защото бебето няма да се извежда да речем но останалите членове, бащата например няма ли да ходи на работа. Това е мое мнение всеки си решава сам, ако бебето дойде зимата какво да правим да го връщаме ли Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 183
И аз исках да е пролетта,но се роди януари  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 4 571
За мен всеки, когато стане.
Син ми е март, прекарвахме много време навън, щерката е септември - пак така. Не мисля, че има неподходящ сезон.

# 5
  • Мнения: 10 982
Пролетта - март, април, май. Hug

# 6
  • Мнения: 1 371
Подходящ сезон няма. Когато го родиш, тогава....Ако първото бебе не е родено в искания от теб сезон, то следва повторение.  Whistling 

Ние сме благословени да имаме четири сезона.

Питай тези от Маями, лесно ли им е все лятото да раждат.  Laughing

# 7
  • Мнения: X
Според мен най-подходящо е март, април, за щастие второто ми детет се очаква точно в този сезон, но не сме го гласяли умишлено така.
Дъщеря ми е родена септември и случихме дълга, топла есен, та си повисяхме навън, но като цяло по-късите дни и сивотата навън са подтискащи и депресиращи.
Абе няма значение, да са живи и здрави, когато - тогава.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
За мен късната пролет е най-подходяща.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 718
Дияна ми е зимно бебе, февруари. Живот и здраве ще имам и лятно. Не мога да кажа кой сезон е по-подходящ. Лятото може би ще ми е по-лесно, ще има повече разходки, а не висене на балкона.

# 10
  • Мнения: 4 406
с първото дете не съм си мислела за това, но второто бе строго планирано да се роди през пролетта, за да може по- дълго време да ходим по разходки. зимата у дома е изнервяща и за мен, и за бебето

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
случихме дълга, топла есен,

 Но и каква зима случихме, до минус 26 градуса паднаха температурите Simple Smile

 Все тази ми е кой сезон се пада.Лошото е, че имам съседка която роди ноември и още не е извела бебето извън дома си ConfusedЗа тези бебета тип домашна саксийка ми е жал.

 Както всяка възръст, така и всеки сезон си има своята красота!

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Пролетта  Peace
иначе моя мушмурок се роди есента  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 5 549
Всички сезони са подходящи  Grinning Моите двама сина са родени съответно през март и през юни. Когато и да се появи третото бебче, ще бъда много щастлива!

# 14
  • Мнения: 4 965
Наистина всички сезони.
Имат и плюсове, и минуси.
Пролетно-летните бебета имат възможността да получат максимално време навън в първите месеци, но пък точно времето на прохождане ще бъдат затворени вкъщи /минус е за майката, но пък плюс за детето, че ще се въргаля по пода вкъщи, а не в прахта в кварталната градинка  Laughing/.
Есенно-зимните пък ще имат време да позакрепнат първите месеци, но пък за сметка на по-малко разходки, ама пък после ще може майката да прекарва повече време в парка с прохождащото си детенце.
Е, аз бих предпочела пролетта, за да се разхождам по-дълго с бебе в количката /перфектно за разходка на майката/, после детето да проходи стабилно у дома, а следващата пролет да мога да го водя вече за ръчичка, без да треперя да не се пльосне някъде  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт