Помагайте, съсипах си новите ботуши!!

  • 1 615
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Момичета имам гооолям проблем - купих си хубави ботуши, чаках да ги намалят сумати време и на втория ден ги съсипах с някакъв препарат. Имам го отпреди и съм го ползвала, но само върху тъмни кожи, а новите ботуши са бежови. Като ги намазах с препарата, който е за почестване и освежаване те потъмняха и си изгубиха блясъка. Някои знае ли как да ги оправя или да ги занеса някъде, където могат да ми ги оправят. На химическо чистене дават ли се ботуши?

# 1
  • Мнения: 314
Според мен най - добре питай в магазин за обувки ,мисля че ще могат да ти отговорят .Стискам палци дано ги оправиш 

# 2
  • Мнения: 4 668
В някой химически чистят кожа ... но честно казано не съм оптимист по въпроса  Sick
Светлата кожа много трудно се почиства .

# 3
  • София
  • Мнения: 435
светлата кожа някой път променя цвета си като се намаже, а след като изсъхне си го връща.Успех Hug

# 4
  • Мнения: 395
Сигурно ще трябва да се примириш с новия цвят на ботушките....понеже и аз съм правила подобна глупост мисля, че трудно ще възвърнеш първоначалния цвят. Пробвай с боя близка до цвета на кожата...така ще си получиш някакъв нов, неопределен и определено уникален цвят  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт