какво за подарък на 5 годишно момиченце?

  • 594
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
здравейте мили мами. моля за съвет какво да купя на 5 годишно момиченце - било то играчка или дрешка или каквото се сетите...канени сме на рожден ден, но незнам какво да купя. мерси предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 406
Във всеки по-голям магазин за играчки,предлагат и интересни подаръци.Ако знаеш какво харесва ще ти е още по-лесно,ако колекционира му вземи нещо за колекцията.Направи си една хубава разходка по магазините и ще откриеш нещо.
smile3521

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
до колко пари

# 3
  • Мнения: 157
Играчка - на нея се радва всяко дете.

# 4
  • София
  • Мнения: 460
Въпросът е за момиченце, но аз ще кажа за сина ми.
Той наскоро имаше рожден ден и повечето деца му подариха много хубави блузки и книги. Вероятно майките са имали предвид това, че детето е получило повече подаръци за Коледа и Нова Година, а също и родителите му ще се погрижат за някой по-голям и желан подарък. Аз бих подарила също някоя красива дреха или книга.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Моята 5-годишна дъщеря е на вълна фигурки за оцветяване. По празниците събра най-различни модели, боички и сега се е отдала на оцветяване.

# 6
  • Мнения: 364
Ако можеш да разбереш нещо повече за детето ще е добре! моята дъщеря обича пъзели, домино и всякакви подобни игри, книжки, кукли - ако са с принцесите на дисни, мечо пух или героините от winx още по-добре!Както е написала Dahlia фигурките за оцветяване са добра идея, в момента има и голямо разнообразие на т.нар. креативни игри  - децата сами да си правят бижута, аксесоари ( чантички, кърпи за глава, значки....) - ние поне много се забавлявахме с подобни по празниците. Има и много хубави издания на класически приказки.... Дрехи не бих подарила ако не познавам детето добре (размер, вкус и т.н.)

Общи условия

Активация на акаунт